Jak wyciszyc subwoofer?

Mam problem z moimi glosnikami , nie da sie sluchac muzyki bo dzwieki sa bardzo niskie. Problem jest taki, ze moj 4-letni brat przestawil cos w Windowsie (lubi siedziec na komputerze) i wiekszosc dzwiekow wydobywa sie z subwoofera , po prostu mysle ze podglosil subwoofer i z glosnikow niby leci muzyka ale bardzo cicho , wszystko z subwoofera (sam bas prawie) . Wie ktos moze jak to mozna przestawic ?? Mam Windows XP Professional , probowalem juz wszystkiego ale nic z tego nie wyszlo… Niby wszystko ustawione OK , ale nie mam pojecia jak on to zrobil , gdzie mozna przyciszyc subwoofer bo we wszystkich suwakach subwoofer jest zanikniety i nie da sie go podglosic :frowning:

Pozdro

PS. Glosniki to Creative 2.1 SBS 350 jednak nie ma do nich zadnych specjalnych sterownikow , karta dzwiekowa tez jakas zwykla …

Wszystkie ustawienia dotyczące barwy dzwięku znajdują sie w sterowniku do karty muzycznej.

ale ja niedawno kupilem sobie nowego kompa i karta muzyczna jest zintegrowana , nie mam zadnych sterowników :frowning:

musi miec sterowniki do dzwieku :mrgreen: w panelu sterowania powinno sie cosik znajdowac moze cos przestawil w efektach na equalizerze

Powinien być dołączony na płytce ze sterami do Płyty Głównej.

onlybarca odinstaluj wszystkie sterowniki audio z poziomu menedżera urządzeń i zainstaluj ponownie z płytki dołączonej do płyty głównej. Jeżeli nie masz podaj typ karty lub model płyty głównej poszukamy sterowników w necie.

I CHYBA WLASNIE TAK ZROBIE , MAM STERY NA PLYTCE OD PLYTY GLOWNEJ …

PS. MOJA KARTA TO REALTEK AC’97 AUDIO :slight_smile:

Pozdro

Złączono Posta : 14.02.2006 (Wto) 11:14

No i elegancko :mrgreen: Głośniczki hulają jak nigdy wczesniej !!

Dzięki Wszystkim za rady :smiley:

Pozdro