Jak wyczyścić historię googli w operze

witam

w operce korzystając z googli wpisuję w pasku adresu ‘g’ a nastepnie szukaną fraże problem w ym że jak ktoś zasiada za kompem i wpisuje g pojawia mu się historia moich poszukiwań

http://img522.imageshack.us/my.php?image=obrazek2gg8.jpg

jak się tego pozbyć?

Najlepiej wejdź w pasek Narzędzia->Wyczyść historię przeglądania->Usuń Ale całkowicie tego nie wyłączysz bo te strony co masz w zakładkach to i tak ci będzie pokazywać :stuck_out_tongue:

radiator , Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

opera:config#UserPrefs|AutoDropdown

opera:config#UserPrefs|ShowBookmarksInAddressfieldAutocompletion

Odkropkować->Zapisz (na dole sekcji). Drugie ustawienie dostępne od O 9.60.

dodane

http://www.testopery.terramail.pl/profil.html

I zostawia się centralnie na pulpicie, czy na pasku szybkiego uruchamiania skrót do profilu “gościa”, a swój skrót do swoich ustawień gdzieś kamufluje. W ten sposób można również “wyłączyć” dostęp do poczty jeśli ktoś używa.

opera:config#UserPrefs|ShowE-mailClient

Oczywiście odkropkowujemy i zapisujemy na “profilowej” Operze.

dzięki

Tylko jak odfajkuję autodropdown to jak wpisuja adresy to juz mi sie podpowiedzi nie pojawiają a mnie chodziło tylko o google. Czy to znaczy ze jak wyłączyć to wszystko i jak włączyć teżwszsytko? Nie da się samych googli wyłączyć aby podpowiedzi nie bylo?

Chcę aby podpowiedzi do adresów www sie pojawiały ale historia tego co szukałem w googlach już nie

dzięki