Jak wydać sms płatne

Witam,
za miesiąc kończy mi się umowa u operatora a przenoszę do innego. Saldo środków na telefonie to 110 zł i nie zużyję tego. Pomyślałem że może wpłacę jakieś smsy premium aby kogoś//coś wspomóc, na jakiś szlachetny cel. Możecie polecić? Ważne aby twórca dostał maksymalnie dużo z tych środków, a nie pośrednik sms.
Pozdrawiam

Przepuść na konkursy :slight_smile:


Niestety w cenie jest VAT, ale lepsze to niż konkursy.

1 polubienie

Czemu uważasz, że lepsze niż konkursy? :wink:

To pytanie to troll czy jakiś bardzo kiepski żart? Chyba że nie widzisz różnicy między napychaniem kieszeni naciągaczy od pomocy?

Bo nie wiadomo czy wygra i się może całe 110 zł zmarnować. Jeszcze też jest ryzyko, że zostanie hazardzistą od takiego natłoku konkurwsów w miesiąc.

A co do SMS-ów to np. z 5 zł dotacji ktoś może dostać np. maksymalnie 2,04 zł.

1 polubienie

Możesz także podładować konta komórek rodzinie i znajomym…

Pierwsze słyszę, zazwyczaj doliczało doładowanie do abonamentu.

Masz na kartę, to i doładowywać można kiedy chcesz. W mojej sieci każde doładowanie przedłuża jednocześnie ważność konta na kartę o rok.

Nie wiem jak w innych sieciach, ale w Orange na kartę możesz pewną kwotę przekazywać między numerami - nie pamietam ile i co ile.

Ale mi nie chodzi co daje doładowanie, a jak przelać 110 zł na inny numer telefoniczny.

A doładowanie na inny numer to nie przelanie kasy?

Ale nie napisałeś jak przelewasz z konta swojego na czyjeś a jakie korzyści masz z doładowań.

Ja co doładowanie dostaje z 35 GiB na Internet (25 złotych minimum).