Jak wydawane są wyniki matur?


(=GameR=) #1

Witam,

wie ktoś jak są wydawane świadectwa dojrzałości? Czy z wynikami 30.06 idzie się do sekretariatu po świadectwo czy jakoś inaczej oficjalnie?

Dzięki za pomoc


(Goryl2) #2

u mnie w zeszłym roku było tak, że w jednej klasie zrobili siedzibę komisji co wydawała świadectwa,wszyscy ustawili się w kolejkę i każdy wchodził indywidualnie po swoje świadectwo, oczywiście wynosił je szczelnie zamknięte ( ci co zdali w teczce z napisem gratulujemy maturzysto, a ci co nie zdali kartkę z wynikami mieli w kopercie).


(Robert Zgrzebnicki) #3

Wiadomo mi jedynie, że 30 czerwca CKE przesyła systemem elektronicznym do szkół macierzystych wyniki egzaminu maturalnego i we wspomnianej szkole są wydawane zaświadczenie oraz świadectwo dojrzałości (wysoce prawdopodobne, że w sekretariacie). Ze szczegółami nie jestem na czasie.

@UP - Także kolega może mieć rację, że to ma charakter bardziej komisyjny.


(Bobeeq) #4

A ja takie pytanie o podobnym temacie, to się podłącze... Dawali nam jakieś hasła, ale nie podali www. Gdzie i kiedy można się będzie zalogować, żeby sprawdzić wyniki w internecie? :roll:


(fiesta) #5

Taaaaaaa na pewno nie podawali :stuck_out_tongue:

A tak na marginesie to maturzysta powinien wiedzieć że wyniki beda dostepne na stronie OKE w rejonie do którego należysz :stuck_out_tongue:


(d@fit) #6

no jak dla mnie wydaję się to oczywiste :stuck_out_tongue: ale może masz rację ze nie dla wszystkich...

A tak na marginesie to jest jakaś godz ustalona rozdawania tych świadectw ??bo nam nic nie mówili byłem dziś w szkole i na tablicy ogłoszeń też nic o tym nie było...


(fiesta) #7

Średnio rozgarnięty gimnazjalista wie gdzie szukać wyników egzaminów państwowych :stuck_out_tongue: