Jak wydrukować stronę www do pliku PDF bez podziału na A4

Nie potrafię wydrukować strony WWW do pliku PDF. Ważne aby nie była ona podzielona na strony A4 tylko jako jeden ciąg bo chodzi o to żeby się grafika nie połamała między stronami.

Wypróbowałem już kilka darmowych programów do wydruku do PDF i nic.

Czy jest taka możliwość ?

Próbowałeś ustawić na A3? Jaka przeglądarka przede wszystkim? Firefox umożliwia zmianę ustawień strony i kilka opcji drukowania.

Pozdrawiam!

Chodzi mi o taką stronę

http://pl.wikibooks.org/wiki/Szachy/Wersja_do_druku

Drukuję spod Opery poprzez zainstalowany program z DP do wydruku do PDF-a.

Na A4 łamie obrazki, na A3 pewnie będzie to samo.

Chodzi mi o to żeby wydrukować jako jedna, długa strona PDF. Najlepiej gdyby było takie uniwersalne ustawienie żebym mógł zrobić drukuj i po kłopocie.

Coś podobnego jak Maxthon robi ze zrzutem całej długiej strony do pliku graficznego.

Na około można to zrobić tak, sprawdzasz ile kartek A4 będzie zajmować wydruk,

i potem ustawiasz niestandardowy rozmiar papieru na daną długość A4*ilość_stron

np wysokość 297mm*10stron=2970mm

czasem będzie trzeba będzie odjąć jakąś stronę, bo nie ma marginesów dolnych i górnych itp.

A nad automatem to trzeba się zastanowić,

Witam,

Polecam PDFCreator. Następnie w oknie drukowania weź Właściwości… drukarki (w naszym przypadku PDFCreator) i opcje Zaawansowane… następnie w gałęzi Papier/wyjście wybrać rozmiar pamieru na Niestandardowy rozmiar strony PostScript >edytuj i zmień wysokość niestandardowy wymiar strony, tu już musisz sam ocenić jak duży ma być to dokument.

Mirkol - Twój pomysł mi się podoba. Drukowanie pdf-a na 2x ale z dobrym efektem.

Będę musiał spróbować.

Najbardziej jednak odpowiadałaby mi opcja Rozmiar Automat czyli dopasowujący się automatycznie do źródła.

Możesz pobrać PDF .

http://w438.wrzuta.pl/plik/axXBzdAsmrA/szachy

Dzięki Mysz ale przecież nie będziesz mi przerabiać za każdym razem.

Stronę można pobrać przez Office Word i zapisać do PDF .