Jak wyedytować overal_header.tpl

(m@teo) #1

żebym wstawił własne logo w stylu FreeTableBlack na forum phpbb modyfiked by przemo 1.9 ?? Jaka linijka za logo na stronie jest odpowiedzialna?? :>

(lazikar) #2

Podaj linka do pliku z tego stylu.

W zwykłym jest to 336 linijka.

[/code]

(m@teo) #3

To jest link do pliku

ALe style FreeTableBlack jest inny niż wszystki! :stuck_out_tongue: I logo składa się z kilku obrazków! :stuck_out_tongue:

(lazikar) #4

Spakuj go w zipa abym go ściągnoł. :smiley:

(m@teo) #5

W takim razie : TO PLIK W ZIP

I jak dojdziesz już! To tu mi napisz!

(lazikar) #6

Pliki 4n i 5n to te od loga?? Jak tak to zobacz linijki.

404; 405

376; 377

(m@teo) #7

kurka nie wiem jak to zrobić! :cry: :cry: :cry: Kto mi to pomoże zrobić??

(lazikar) #8

Najlepiej napisz co ty chcesz z tym zrobić. :?

(m@teo) #9

No chciałbym na moim forum aby w tym stylu tak jak w innych było moje logo zamiiast standardowego!

(lazikar) #10

Znajdz pliki i je podmień. 4n i 5n. Chyba. :?

(m@teo) #11

Ale podmienić na to samo logo czy jak??

(lazikar) #12

Na swoje. Musisz jednak dopasować wielkość i nazwę pliku zmienić na identyczną. :smiley:

(m@teo) #13

Wiem robiłęm to i całkiem się grafika tego stylu posypał! No ale podmniełem 4n i 5n na moje logo! I powinno było chodzić ale nie poszło! Ale ciekawe dlaczego?

(lazikar) #14

Wielkość grafiki zapewne była inna. Czy obrazki są takie same??

(m@teo) #15

Oj nie wiem!! Wiem że moje logo nie jest zaduże! No ale to ma znaczenie?? Kiedyś to zrobiłem i chodziło! Ale kurka nie moge sobie przypomnieć jak to zrobiłem! I się teraz musze z tym męczyć!

(Kuz5) #16

Zacznijmy od tego jaki format ma twoje logo .jpg czy .gif

(m@teo) #17

.gif ale moge zrobić jako .jpg

????

(lazikar) #18
[/code]

[color=darkred] Linijka 404 i 405 width="118" height="129"- Odpowiada za wielkość obrazka.[/color]

[color=darkred]jak mówiłem o nazwach to miałem na myśli i rozszeżenie. Tam masz JPG.[/color]
[code]templates/FreeTableBlack/images/template_images/4n.jpg

(m@teo) #19

W sumie też fakt! Ale nie sadze żaeby to pomogło! Bo cała strona forujm jest biała! A nie tylko miejsce w którym miałby być logo! :stuck_out_tongue: Więc to napewno nie od tego zależy!

(lazikar) #20

W taki sposób się nie dogadamy niestety. :-x