Jak wyjustować spis treści z kropkami?

Hej

Mam mały kłopot, ponieważ nie mogę wyjustować tekstu spisu treści w pracy licencjackiej. Robię to ikonką justowania ale nie justuje. Ktoś mi mówił, że to przez jakieś entery czy coś.

to jest spis treści:

Czy ktoś podpowie jak to zrobić? Muszą być powysuwane punkty etc. Nie wiem jak to zrobić, a we wtorek muszę oddać prace.

Bardzo mi zależy na rozwiązaniu w sumie chyba błahego zadania :frowning:

Wg mnie to za dużo enterów dałeś: W Wordzie włącz opcję ze znakiem “¶” i pousuwaj wszystkie niepotrzebne tego typu znaki w tekście (oznaczają nowe akapity). Postaraj się, aby cały spis był pojedynczym akapitem. Jeżeli koniecznie musisz zaczynać od nowej linii to używaj Shift+Enter. Ten skrót oznaczany jest za pomocą symbolu entera. Sam enter przenosi w nowy akapit a Shift+Enter rozpoczyna nową linię w tym samym akapicie. Wyjustować możesz tylko jeden akapit jednocześnie.

Ale jak zrobić to w ten sposób, żeby po wyjustowaniu wyglądało mniej wiecej tak:

Chodzi mi o to, że nie chce mi po wyjustowaniu zachować tych co wyżej odstępów od krawędzi.

Co ty chcesz zrobić? Nie czasem wyśrodkować? Jeżeli chcesz wyśrodkować bez zmieniania krawędzi to chyba tabulacjami…

skorzystaj z tej podpowiedzi http://www.gohha.com/stronka/tutoriale/ … resci.html