Jak wykonac efekt

Hi , szukalem w kilku miejscach lecz nie znalazlem zadnego tutoriala który by ukazał jak wykonac efekt “dziury” i wychodzącej z niej literki :smiley: jak na obrazku niżej :

top.jpg

Jeżeli ktoś potrafiłby pokazac jak otrzymac ten efekt lub podać odnosnik , to byłbym nizmiernie zobowiązany :mrgreen: .

Z góry dzieki , pozdrawiam . :stuck_out_tongue:

Cieszymy się, że dzielisz się z nami tą potrzebą ale forum to nie chat. Jak będziesz znał odpowiedź to wtedy pisz.

najłatwiej było by pewnie znaleźć odpowiedniego brusha :wink:

musiałbyś pomęczyć się z dziurą - poszukać pędzla jak to już zostało zaproponowane, potem wykreować X w 3D ładnie dociąć do krawędzi dziury i efekt gotowy.

Tylko skąd brusha wziąć :wink:

Nie przesadzajcie z brushami :stuck_out_tongue:

Do tego wystarczy pióro, gradienty i wyobraźnia :slight_smile: Ale - szczerze - to jest naprawdę trudne. Ostatnio próbowałem zrobić coś takiego i też za bardzo nie wyszło:

TST.jpg

Masz tu plik PSD: http://83.14.145.2/rafal/tymczasowe/stop.psd (PPM - Zapisz el. docelowy jako…), poprzeglądaj sobie, co jest na poszczególnych warstwach, to mniej więcej zrozumiesz, jak to wygląda :slight_smile: Piórem robimy odpowiednie kształty i malujemy…

Nie przesadzaj , zajefajnie Ci wyszło :-o , wielkie dzieki za *PSD 8)

No rss super efekt tutek mile widziany będzie.

Może być, choć według mnie wyszło kijowo… a sam tutek to byłby już trudniejszy nieco…

Efekt jest super podba mi się naprawde, ja prosze o tutka jak byś miał czas i chęcie pokazać jak wykonać może być video