JAk wykonać takie zdjęcie (warstwy) photoshop

Witam,

Mam takie pytanie, jeżeli chodzi o program photoshop to mam podstawowe pojęcie. Nigdy nie zagłębiałem się głebiej w tworzeniu w tym programie. Głównie na tym programie obrabiam tylko zdjęcia do białego tła (gumką). Chciałbym wykonać takie zdjęcie jak w linku poniżej. Sprzedaję na allegro różne produkty, głównie torebki damskie i walizki. Chciałbym się dowiedzieć jak stworzyć taką miniaturkę aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Domyślam się, że takie zdjęcie trzeba stworzyć poprzez warstwy, dziś się trochę tym bawiłem, ale nie wychodzi mi to zabardzo (głównie jakieś bohomazy, które nie nadadzą się na miniaturkę). Proszę o pomoc jak stworzyć takie zdjęcie. Najlepiej napisać mi krok po kroku jak to zrobić (tak na chłopski rozum, bez żadnych profesjonalnych sformułowań). Z komputerem obcuje od wczesnych lat 90, więc myślę, że sobie poradzę. Nigdy wcześniej nie obcowałem z programami graficznymi, stąd moja niewiedza, myślę, że z Waszą pomocą poradziłbym sobie, aby stworzyć takie zdjęcie jak te, które przedstawię w linku poniżej, proszę o odpowiedzi, pozdrawiam

2553389439.jpg

  1. zrób dobre zdjęcia

  2. obejrzyj -

  1. obrób zdjęcia mniej więcej tak jak na filmie wyżej i dodaj na warstwach.

  2. dodaj cienie -

  1. przećwicz powyższe parokrotnie i coś z tego będzie, a jak nie to zacznij od ćwiczenia z pkt. 1.