Jak wyłączyć aktualizacje w office 2007

Jak w temacie - czy ktoś wie?? :smiley:

Z góry dziękuję za wszelkie rady :wink:

Możesz zrezygnować z usługi Microsoft Update (btw: jaki system masz?), tylko po co to chcesz zrobić… ?!

Mam win Xp, a jak to zrobić, tzn gdzie trzeba wejść i co nacisnąć?

Chodzi o to, że włącza mi się ciągle info, że teraz będzie dokonywał aktualizacji office’a i jak już się zaktualizuje, to pisze, żeby zrestartować kompa, jak to zrobię, to znowu jak włączę office’a pisze, że będzie instalował aktualizacje i tak na okrągło, - nie mogę przez to pracować w ogóle w wordzie :confused:

aha, jeśli chodzi o aktualizacje automatyczne dla samego windowsa, to już wyłączyłem je, ale nadal niestety chce instalować tą aktualizację dla office’a :confused:

A to dziwne, bo w XP aktualizacje Office’a pobierane są przez ten sam mechanizm… a niby go wyłączyłeś. Co to za łatka (KB???)?

System jest oryginalny, ale mnie raczej chodzi o to jak to wyłączyć, żeby się nie włączały te aktualizacje za każdym włączeniem worda :] ??

OT - kosz.

4dr14n , może pokaż screena jak wygląda to Twoje upierd… uporczywe okno. :slight_smile:

Bo mi to seryjnie wygląda na mechanizm OGA.

:wink:

Jak coś to OGA :wink:

4dr14n przyznaj się szczerze, ten Office oryginalny jest?

Tak, jest oryginalny, ale o tym już pisałem, więc nie widzę powodów do podejrzeń, poza tym to sprawa na zupełnie inny temat, a jeśli ktoś próbuje znaleźć rozwiązanie problemu poprzez pytanie o oryginalność oprogramowania, to w moim odczuciu idzie po najmniejszej linii oporu - może dam sobie w opisie pod spodem, że korzystam z oryginalnego oprogramowania, żeby nie było wątpliwości - ale sądzę, że i tak by się znaleźli tacy, którzy by o to dalej pytali. Być może w Polsce dalej trudno uwierzyć komuś, ze ktoś korzysta z legalnego oprogramowania.

Wracając do tematu okno przestało się pokazywać - po prostu było za dużo aktualizacji do zainstalowania, dlatego tyle razy się włączało to okno - tak przynajmniej powiedział mi kumpel, który jest bieglejszy w tych sprawach :]

Temat można zamknąć.