Jak wyłączyć aktualizacje w Windows XP?

Mam w windows XP wyłączone automatyczne aktualizacje, ale jednak mimo to nadal w pasku koło zegara wyświetalają mi się powiadomienia o instalacji aktualizacji. Tak jak widać na screenoe:

aktual.png

Jak tow yłączyć na stałe żeby mi się już to nie pojawiało ?

A wyłącz usługe aktualizacji. Wejdz w start uruchom wpisz services.msc nastepnie wpis aktualizacje automatyczne, daj zatrzymaj i tryb uruchomienia wyłączony

Teraz może już będe miał okej. Ale jak miałem włączone te automatyczne aktualizacje to po instalował mi na komputerze takie rzeczy jak: Microsoft Visual C++ 2010 x86, Mozilla Maintenance Service, MSXML 4.0 SP2 (KB954430), MSXML 4.0 SP2 (KB973688), Pakiet Zgodności dla systemu office 2007

Czy te wszystkie wymienione rzeczy są potrzebne do sprawnego i dobrze działającego komputera ?

Czy moge je odinstalować i pozbyć się ich ?

Microsoft Visual C++ 2010 x86 to instaluje sie przy okazji instalowania róznych gier, na początku miałem jedno a po aktualizacjach mam 3 rózne wersje tak więc wole miec, bo czasem przy uruchamianiu niektórych gier potem są błędy.

Te MSXML ja również mam to są poprostu aktualizacje systemowe. A co do pakietu zgodnosci office to widocznie masz program office 2007 i zainstalowało ci jakąs poprawke.

Tak więc nie masz co sie przejmować, zostaw to tak jak jest :slight_smile: