Jak wyłączyć autostart gg?

Jak w temacie. :slight_smile:

Wejdź w ustawienia gadu-gadu i wyłącz uruchamianie podczas startu systemu. A co do tej muzyki z “kosmosu” to nie używasz czasem gadu-radia? U mnie też tak sobie leciała jak używałem radia z gadu-gadu.

zielony krokody , proszę konkretnie tytułować swoje posty, przeczytaj jak mądrze zadawać pytania - następnie użyj przycisku icon_edit.gif

do adpawl dzięki za wyrozumiałość. :-))))))))))))))) obiecuję poprawę w miarę możliwości. Nie jestem jakimś specem od komputerów. Mam nadzieję że w miarę upływu czasu uda mi się bardziej precyzyjnie zadawać pytania. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę jak bardzo to jest ważne. Póki co pytam tak jak umiem (nie zawsze tak jakby sobie tego życzyły osoby, które niosą pomoc). Ufff a teraz jeszcze raz. plik–>play in Winamp—> działa odtwarzanie. Niestety na pulpicie nie ma ikony o włączonym programie. Dodatkowo nie mogę tej piosenki wyłączyć. alt+ctrl+delete —>uruchomione procesy ----> nic nie ma. Pozdrawiam :-)))

Tak jak mówiłem spróbuj wyłączyć gadu-gadu i włączyć piosenke.

:smiley: thx jeśli chodzi o gg to już ok. Niestety jeśli chodzi o winampa to nadal coś jest nie tak. Problem taki że otwiera się ten program na dwa sposoby: 1 najpierw winamp, później playlista i wtedy wszystko jest OK. 2: zaznaczam piosenkę i otwórz za pomocą wybieram winamp. I wtedy nie ma interfejsu Winampa i jak chcę wyłączyć piosenkę to nic nie mogę zrobić i wtedy mnie szlak za przeproszeniem trafia. Bo coś (chyba w tle) odtwarza piosenkę ale nigdzie tego nie widać. Co zrobić macie pomysł? piszcie

albo wejź w uruchom i wpisz msconfig i am z autostart odznacz gg

działa na 100 %