Jak wyłączyć autouzupełnianie w poczcie onetu?

Witam.

Używam Mozllii Firefox 3.6.3 i próbowałem już wielu rzeczy - w szczególności grzebałem w opcjach (narzędzia - opcje - prywatność - program Firefox będzie używał ustawień użytkownika - odznaczyłem opcję “pamiętaj historię wyszukiwania i formularzy”), ale niestety dalej jest tak, że gdy wchodzę na onet, to adres mojego konta pocztowego jest widoczny. W innych przypadkach nigdzie na stronach nie pokazuje się już to, co wpisywałem do formularzy - na onecie niestety tak. Jak wiec można zrobić tak, aby ten adres e-mail nie pokazywał się tam więcej?

W czyszczeniu historii przeglądania usuń zapamiętane hasła.

Jeśli ktoś tutaj korzysta z liska, poda lokalizację dokładniej, nie chce mi się go specjalnie instalować…

Wpisz w wyszukiwarkę “about:config” . Wyświetli Ci się menu zaawansowane Firefoxa. Pamiętam że była tak opcja.

Niektóre lub większość znajdziesz

http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=10084

Pozdrawiam.

Napisz czy się udało

oo, wielkie dzięki za tego linka. Kiedyś już gdzieś widziałem, ze ktoś proponował komuś aby pogrzebał w aboutach, ale nie znam się na tym, a tu jest sporo rzeczy opisanych :wink:

Napisz proszę, czy ta sprawa, o której pisałem w pierwszym poście może jakoś dotyczyć cookies?? Bo tak na prawdę, to nie znam się na ciasteczkach, a nie chciałbym, żeby nagle Mozilla wyparowała mi z komunikatem, że czegoś tam nie da się otworzyć, bo jakiś problem z ciastkami :smiley: Miałem już tak nie raz w explorerze i nie wiedziałem do końca co miałem robić, bo w ustawieniach ciasteczka były włączone :expressionless:

Ciasteczek nie możesz wyłączyć. Niektóre strony wymagają ich do działania.Próba otwarcia strony zakończy się błędem, a czyścić je możesz zawsze.Wydaje mi się że autouzupełnienie nie ma związku z cookies

Autouzupełnienie czyści się w zakładce Prywatność, pamiętaj żeby zaznaczyć czas ( wybrać wszystkie ).

Spróbuj jeszcze czegoś takiego :

  1. menu Narzędzia -> Opcje -> Prywatność,

  2. wybierz opcję nie podpowiadaj w sekcji Pasek adresu.

Pozdrawiam