Jak wyłączyć blokadę sms premium w t-mobile?

Dobry wieczór,

 

Dziś chcę zakupić jeden pakiet do gry Sms-em i nie mogę wysłać wiadomości ponieważ mam blokadę na sms premium. W t-mobile na iboa i na itaktak nie da się tego wyłączyć, kiedy chce napisać do t-mobile to też nie mogę bo piszę że prosze spróbować później. Jak to wyłączyć? A i przypomne że kiedy wchodze w zarządzaj usługami czy jakoś tak to od razu mnie wylogowywuje choć jestem zalogowany. O co tu chodzi? Proszę o pomoc naprawdę chcę kupić ten pakiet bo jest 80% przeceny.

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/kontakt

Nie da się tego załatwić bez dzwonienia?? 

Na stronie Moje konto w zakładce Usługi opcje Bezpieczeństwo i Blokady… o ile dobrze pamiętam… Chociaż mogło się pozmieniać od czasu gdy korzystałem z tej sieci… lub faktycznie telefon do BOK (co za problem zadzwonić? chyba, że masz jakąś fobię związaną z dzwonieniem do BOK

Nie ma takiego czegoś jak opcja bezpieczeństwo i blokady.

Może ktoś ma za ciebie zadzwonić? Skoro ci się nie chcesz to po co ten temat? Dostałeś informację co należy zrobić, teraz od ciebie zależy co z tym zrobisz.

Ok już wiem, wystarczy wejść w sim extra w telefonie i wyłączyć blokadę sms premium.

No pod względem załatwiania czegokolwiek związanego z kontem to T-Mobile ma na swojej stronie wszystko tak stresznie nierozgarnięte. Do tego ta rozmowa  obsługą klenta kosztuje 2.44…

Wysyłasz sms na numer 80450 SMS OFF