Jak wyłączyć budzik WM5

Hej

posiadam telefon HP iPAQ hw6915 i pojawił się dziś bardzo nietypowy problem.

Na wstępie podam, że korzystam z SPB Mobile Shell 3.0

A teraz przejdę do sedna sprawy. Wczoraj wieczorem włączyłem budzik, zadziałał on poprawnie, obudził mnie nawet :wink: no ale niestety nie pojawiło się okienko z komunikatem w którym można ten budzik wyłączyć. I teraz nie wiem co zrobić, bo ten telefon non-stop brzęczy. Na początku próbowałem wyłączyć budzik poprzez ‘odptaszkowanie’ go w Sounds$Alarms. Dzwonił nadal. Wtedy zrobiłem Soft Reset. PPC nie zdążył załadować wszystkich aplikacji i już zaczął dzwonić :confused:

Wyjęcie baterii też nie pomogło. Odinstalowałem więc SPB i ustawiłem nowy budzik aby wyskoczył mi ten komunikat na TodayScreen. Niestety nic takiego miejsca nie miało i telefon nadal dzwoni. Jedyne co pomogło, to cofnięcie zegara wstecz, ale takie rozwiązanie mnie nie zadawala. Używam kalendarza i wolałbym aby wskazywał poprawną datę.

Jak rozwiązać ten problem? Pomocy!

Może rejestr ma jakiś wpis albo coś :confused:

A patrzałeś tam gdzie ustawia się alarm. Nie wiem jak to wygląda na WM5, ja posiadam Omnię z WM6.1 i w ustawieniach alarmu mam możliwośc ustawienia godziny i powtarzania/włączania/wyłąćzania alarmu. W ustawieniach natomiast powinno być ustawianiach systemu Zegary i Alarmy i tam powinna być możliwość ustawienia alarmu w osobnej zakładce (u mnie jest).

Pozdrawiam!

Tak, tylko w tych ustawieniach mam wszytko wyłączone. Brak nazwy alarmu, odznaczone wszystkie dni i odznaczone pole w którym się aktywuje dany alarm. A telefon nadal dzwoni :confused: