Jak wyłączyć comodo

Na początku muszę się przyznać, że zainstalowanie comodo to był mój największy błąd w życiu. Teraz mam z nim olbrzymi problem bo blokuje mi większość programów które chcą się łączyć z internetem. Nigdy praktycznie nie działał dobrze. Zaktualizował się do nowej wersji i pojawił się olbrzymi problem. Comdoo nie chce się uruchomić bo wyskakuje błąd:

Error: Error while loading resources from C:\Program Files\Comodo\Firewall\cfp.dll Aborting application. W centrum zabezpieczeń widniej, że zapora comodo jest nadal włączona. Próbowałem odinstalować ale wyskoczyło mi, że ten program został już odinstalowany (chyba) i pozostaje mi usunięcie z listy tego comodo z listy programów do usunięcia.

Jest jakiś sposób na dobitne pozbycie się tego dziwnego programu, tak żeby nie działał i nie blokował mi programów :? ?

Przepraszam za założenie drugiego, podobnego tematu, ale uznałem że tam niedokładnie przedstawiłem swój problem.

Koleś gdybyś sobie poczytał http://comodo.andgird.webd.pl/ to byś takich nonsensów nie opowiadał.Comodo mam go od roku i śmiga doskonale.Z bezpłatnych chyba najlepszy.Jak odinstalować też jest opisane http://comodo.andgird.webd.pl/?id=comodo5#ocfp to na tyle.

Tak ok to na jaką ikonę mam kliknąć PPM i uruchomić jako administrator? Na główną ikonę cfp? To zauważ że nie mogę jej uruchomić bo wyskakuje taki błąd jaki napisałem w poprzednim poście. A żadnej deinstalacji w folderze nie widzę.

To spróbuj ponownie zainstalować i później usunąć, tylko instaluj do tego samego folderu, a jeżeli podczas uruchamiania instalacji pojawi śię funkcja napraw to ją użyj i później odinstaluj.