Jak wyłączyć drugą kartę zintegrowaną?

Mam problem z 2ma kartami graficznymi .

Chcę wyłączyć karte intel hd graphics 300

Próbowałem wyłączyć przez Biosa ale nie mam takiej opcji.

Czytałem po forach i da się wyłączyć całkiem intel’a.

Tylko mam kłopot z wyłączeniem.

Jak wyłącze przez Menedżerze Urządzeń to wtedy wyłancza mi się ekran .

A intel żeby był wyłączony całkiem .

Zawsze mam włączoną karte nvidia , przez przycisk na laptopie . Chodzi mi o to żeby wyłączyć całkiem intel’a .

Jak zrobiłem PPm 1.Rozdzielczość ekranu 2.wykryj . " mam mój ekran od laptopa . Wykryło jeszcze 2 ekrany " w 2gim ekranie wybrałem kartę nvidia GT630m , Urządzenie wyświetlające na : VGA i Rozszerz te ekrany . Mam teraz więcej opcji w panelu sterowania nvidia . Gra się dużo lepiej w Counter strike 1.6 .

Chcę uzyskać taki sam efekt tylko żeby był na moim ekranie od laptopa , I żeby nie było rozszerzenia ekranu .

Czy jest możliwość wyłączenia całkiem karty graficznej intel ? .

Mój sprzęt

Laptop Lenovo Z570am

Karta graficzna GT630M 2gb

Procesor Intel Core i3-2350M

Pamięć RAM 8 GB DDR3

Taktowanie procesora [MHz] 2300

karta graficzna zintegrowana intel hd graphics 3000

Windows 7 64-bit

Jak niema w biosie jak jest dobrze poszukaj.

Zdjęcia : http://www.speedyshare.com/wx8vf/Desktop.rar

Na zdjęciu 3 . Graphic Device , jak ustawię UMA only to wyłancz mi kartę nvidia .

Gdzie mam wyłączyć w biosie kartę ilntel ?

Intel HD3000 to grafika wbudowana w procesor. Spróbuj ją wyłączyć nie w biosie ale w menadżerze urządzeń/karty graficzne, prawy klik na właściwej i wyłącz :slight_smile:

Jak wyłączę przez menadżer urządzeń to wtedy robi mi si się czarny ekran . Zrobię reset laptopa to wtedy grafika max 1024x768 i nie czyta mi nvidi .

Więc czy autor tematu może mi wytłumaczyć co nim kierowało umieszczając temat w tym dziale?