Jak wyłączyć ekran nakładkowy?

Podczas uruchamiania różnych aplikacji na telefonie samsung a5 2017 na ekranie pojawia mi się ciągle komunikat o wyłączeniu nakładki ekranowej. Denerwuje mnie to bo niczego takiego nie mam. Nie mam tez messengera ani facebooka. Próbowałem całkiem przyciemnić ekran i odznaczyć opcję auto ale to nic nie dało. Mam androida 6.01. Czy ktos może mi pomóc zrobić tak, żeby ta informacja więcej się nie pojawiała ? Nawet nie których gier na telefonie nie mogę teraz przez to uruchomić. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Ja osobiście nie siedzę w androidzie, ale za to bardzo dobrze korzystam z wyszukiwarki Google. Może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie na stronie, do której podam tutaj link [mam nadzieję, że nie jest to sprzeczne z regulaminem] JAK WYŁĄCZYĆ NAKŁADKĘ EKRANOWĄ W ANDROIDZIE?

Pozdrawiam - Gnieffko.

To co mi podałeś w linku jest nie pomocne dla mnie i nie rozwiązuje problemu. Czytałem ten artykuł już dużo wcześniej. Nie mogę uruchomić na moim telefonie aplikacji i gier bo cały czas włącza mi się ten komunikat: “Wykryto nakładkę ekranową. Aby zmodyfikować te uprawnienia, musisz najpierw wyłączyć nakładkę ekranową, klikając Ustawienia > Aplikacje”?
Czy może mi ktoś pomóc ?

Przejrzyj ustawienia ułatwienia dostępu. Często tam są pewne usługi włączone, które wymuszają/pozwalają wyświetlanie na ekranem.

Otrzymujesz taki komunikat, bo najprawdopodobniej masz tam uruchomione coś, co przeszkadza. Nie jestem w stanie [chyba nikt nie jest] powiedzieć Ci, co to może być, ponieważ tylko Ty wiesz co masz zainstalowane i możesz zobaczyć jakie uprawnienia masz obecnie przyznane dla poszczególnych aplikacji. Jeżeli nie uda Ci się rozwiązać problemu do jutra, to korzystając z telefonu jednego ze znajomych zbadam temat. Obecnie jedyny telefon z androidem jaki mam pod ręką, to Samsung z Lollipopem.

Pozdrawiam - Gnieffko.

Szuri21 mam tylko jedną usługę: Bixby Remap (BK Disabler) i ta usługa jest wyłączona.
Gnieffko z problemem nie mogę sobie poradzić od wczoraj już. W sumie zauważyłem to wczoraj jak zainstalowałem sobie aplikację na telefonie KmPLayer.
Obecnie mam zainstalowane aplikacje: Rar, foobar2000, revo unistaller, cpu-z, bk disabler, bk plugin, shazam, endomondo oraz przeglądarkę firefox focus. Nie sądzę by któryś z tych aplikacji włączył mi nakładkę ekranową. Administratorem urządzenia jest aplikacja BK Plugin.
Nie wiem czemu cały czas pojawia mi się ten komunikat, o którym pisałem wcześniej ?

A restartować telefon próbowałeś? Ja tak miałem na mojej Xperii M5 po zainstalowaniu Clean Mastera. Po drugie: co to są za aplikacje, jak Bk Diosabler i Bk Plugin?? Wyglądają podejrzanie - tak saqmo ta usługa Baby Remap. Masz blokadę rodzicielską na tel, czy co?

Też miałem kiedyś klienta z tym problemem, okazało się, że jak kolega wyżej, problemem był Clean master, wywalenie tego śmiecia rozwiązało problem raz na zawsze.

W wielu miejscach czytałem o zdj nakładki ejranowej senk w tym ze kupilem od znajomego xperie M5 zrobiłem reset telefonu i wszystko pieknie ładnie ale chce właczyć aparat i wyswietla mi sie napis, aplikacja aparat została zatrzymana wiec klikam wymuś zatrzymanie aparatu włączam aparat i pokazuje mi sie komunikat wykryto nakladkę ekranową jak sie jej pozbyc bo jest to irytujace a zastanawia mnie czy to nie wina tylnej klapki bo jest w niej dziura na wysokości napisu xperia