Jak wylaczyc glosniki w monitorze?

(Hania Kozlowska) #1

jak wylaczyc glosniki w monitorze zeby posluchac muzyki przez lepsze(głosniki wolnostojace)??

(system) #2

może poprostu jakimś tam pokrętłem czy suwakiem je całkowicie przyciszyć?

(Hania Kozlowska) #3

sprobowalam tak ja mi polecil karolzet ale dalej nic nie dziala. glosniki na pewno sa podlaczone po slysze jak cos w nich trzeszczy jak krece pokretlem z glosem

(Thomansinho) #4

W menu monitora, na pewno jest sterowanie dźwiekiem, wystarczy wyciszyć moim zdaniem najprostszy sposób :slight_smile:

(system) #5

Nigdy nie miałem monitora z wbudowanymi głośnikami, ale może trzeba po prostu wyciągnąć wtyczkę z karty dźwiękowej?

(Vanshei) #6

Może tak:

Start ->Panel sterowania ->Dzwięk i urządzenia audio ->Zakładka głośnośc i tu wchodzisz w zaawansowane i wybierasz wolnostojące głośniki stereo.

(PaPuX) #7

Wyciągnij jecka ze stacji, i podłacz sobie lepsze głośniki. Dzwięk głośnikach wbudowanych do monitora jest przekazywany na osobnym kablu więc jeżeli masz podłaczony tylko kabel od monitoa a nie jecka to nie masz dzwieku w głośnikach, a jak kręcisz i coś tam w nich szumi to przecież normalne jest wkońcu wzmacniacz pracuje.

(Hania Kozlowska) #8

dzieki wielkie PaPuX :slight_smile: na prawde pomogles mi dzieki jeszcze raz. Zrobilam jak kazales i wszystko dziala