Jak wylaczyc glosniki w monitorze?

jak wylaczyc glosniki w monitorze zeby posluchac muzyki przez lepsze(głosniki wolnostojace)??

może poprostu jakimś tam pokrętłem czy suwakiem je całkowicie przyciszyć?

sprobowalam tak ja mi polecil karolzet ale dalej nic nie dziala. glosniki na pewno sa podlaczone po slysze jak cos w nich trzeszczy jak krece pokretlem z glosem

W menu monitora, na pewno jest sterowanie dźwiekiem, wystarczy wyciszyć moim zdaniem najprostszy sposób :slight_smile:

Nigdy nie miałem monitora z wbudowanymi głośnikami, ale może trzeba po prostu wyciągnąć wtyczkę z karty dźwiękowej?

Może tak:

Start ->Panel sterowania ->Dzwięk i urządzenia audio ->Zakładka głośnośc i tu wchodzisz w zaawansowane i wybierasz wolnostojące głośniki stereo.

Wyciągnij jecka ze stacji, i podłacz sobie lepsze głośniki. Dzwięk głośnikach wbudowanych do monitora jest przekazywany na osobnym kablu więc jeżeli masz podłaczony tylko kabel od monitoa a nie jecka to nie masz dzwieku w głośnikach, a jak kręcisz i coś tam w nich szumi to przecież normalne jest wkońcu wzmacniacz pracuje.

dzieki wielkie PaPuX :slight_smile: na prawde pomogles mi dzieki jeszcze raz. Zrobilam jak kazales i wszystko dziala