Jak wyłączyć informacje o braku ramu

Witam.

Czy ktoś wie jak wyłączyć tą informacje by się nie wyświetlała?

image_id: 3547

Z góry dzięki za pomoc.

Prosta sprawa, włącz swap, albo dołóż ramu i komunikat zniknie.

nie da się wyłączyć tego komunikatu gdy zabraknie ramu to krótko mówiąc zwiesi się komp dokup jedyna rada to jak wyżej kolega napisał dokup ramu albo zwiększ swap

co za inteligent grzebie w systemie wyłącza swap a nie wie do czego to służy

Nie rozumiem.

Ten komunikat wyświetla mi się jak użycie ramu przekroczy 4GB i wtedy wszystko mi się minimalizuje co mnie denerwuje, a ramu nie brakuje.

Win 7 ma już sp? Chyba coś przegapiłem.

Wiem co się dzieje z kompem jak ramu brakuje i zapewniam że ramu mi nie brakuje.

Ma ,ale RC,nie próbuję go instalować.Zaczekam

Heh. Problem w Viście jest taki że zgłasza problem kiedy w systemie jest jeszcze ok 1GB wolnego RAMu (a przynajmniej u mnie na Vista Home Premium x64 PL SP2).

ps. co za inteligent bezmyślnie krytykuje inne osoby mając tak ograniczone informacje…

Centralnie dawno tak wykwintnie treściwych wypowiedzi tu nie czytałem.

Sam jestem ciekaw jak taki komunikat wyłączyć, bo przy grach jest denerwujący - włącza się już nawet gdy pozostaje jeszcze ~200MB wolnej pamięci

zwiększ rozmiar swap to proste w panelu sterowania wchodzisz w system i zabezpieczenia->system po lewej zaawansowane ustawienia systemu tam zakładka zaawansowane i wchodzisz w wydajność->ustawienia(pierwsze przycisk ustawienia z góry) potem zakładka zaawansowane i na dole zmień klikasz i w oknie które się pojawi zaznaczasz rozmiar niestandardowy rozmiar początkowy i końcowy ustawia się taki sam ustaw powiedzmy na 2000MB i kliknij ok jeśli kiedyś komunikat ci jeszcze wyskoczy to spróbuj zwiększyć rozmiar swap

Tak to właśnie jest, wyłączają swap, a potem żalą się, że wszystko się minimalizuje, bo Windows wyrzuca alert, że jest mało pamięci. Ja mam swap włączony i jeszcze ani razu nie wyrzuciło mi, że brakuje pamięci.

Jedyna normalna odpowiedź. Dzięki, zobaczę czy pomogło.

Nic nie wyłączałem.

Kto ci naopowiadał, że wyłączyliśmy swap? Ja od zawsze mam ustawione na 4096 i mam dokładnie to samo - czyli te komunikaty.

@down

No tak, bo on to wszyscy inni…

danielbela pisal, że ma wyłączony swap…

OTy kosmos i proszę uważać na słownictwo.JNJN