Jak wyłączyc karte graficzna zintergrowana

Witam

Jak moge wylaczyc karte graficzna zintegrowana na płycie głównej MSI K9Vgm-v ponieważ kupiłem nowa kartę graficzna GF8800GT i nie widzi jej komputer wiatraczek na karcie sie kreci patrzyelm juz wszystkie fora i nic nie znalazłem u mnie w biosie nie moge wylaczyc tej karty zintegrowanej mecze sie juz dwa dni i nic nie mogę znaleźć

za pomoc z góry dziekuję

pozdrawiam

wsadź w slot kartę graficzną,później zresetuj bios zworką i powiedz czy pomogło

zworka to ta bateria tak ??

Dodane 11.12.2010 (So) 16:07

a przez jaki czas ma byc ona wyjeta

no ale w tej zakladce nie ma zadnej karty /

@tosiek123

Tutaj podają od 30-40 minut:

resetowanie-bios-plyty-glownej-t267235.html .

Swoją drogą karta graficzna zintegrowana na płycie głównej musi być gdzieś widoczna i musi posiadać opcję “Disabled”.

dobra to spróbuje zresetowac biosa i zobacze czy cos da

dalej jest to samo juz nie wiem co mam zrobic karta zitegrowana instaluje sie zawsze jak uruchomie komputer

Dodane 11.12.2010 (So) 16:40

ale jak ta katra graficzna jest podpisana bo ja caly bios pprzeszukalem i nie znalazlem

Szukałem manuala do tej płyty w internecie - echo. Masz go może w wersji papierowej? Może masz na jakiejś płycie cd w wersji elektronicznej?

=======

A jak ją pokazuje menedżer urządzeń?

aktualizacja biosu może pomóc:)

a ja sie aktualizuje bios?

Odradzam zabawy z aktualizacją BIOS. Nowe wersje dodają co najwyżej obsługę nowszych procesorów i tym podobne.

a co bys poradzil??

Zdobyć instrukcję obsługi od płyty głównej i tam poszukać, w jaki sposób wyłączyć kartę graficzną i gdzie tego szukać. Zazwyczaj w takiej instrukcji wszystko jest rozpisane włącznie ze screenami.

=========

Dobra, oczy też czasem zawodzą. Zajrzyj tutaj:

http://www.retrevo.com/support/MSI-K9VG … ag002/t/2/

Też przejrzę :slight_smile:

to jest po angielsku a ja tak dobrzenie umiem angielskiego

a mialem GF8400GS i normalnie chodzila

Dodane 11.12.2010 (So) 17:02

a te karte to tylko trzeba podlaczyc do wejscia 6 pin tak GF 8800 GT?

Dodane 11.12.2010 (So) 17:31

to rozmumiem ze mam wrocic do starej karty ? nie macie juz pomyslow co mozna jeszcze zrobic z ta karta?