Jak wyłączyć kartę sieciową

Witam mam tą kartę asus M4A79XTD EVO http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3/M4A79XTD_EVO/ niestety padła w niej karta sieciowa podpiąłem zewnętrzną jednej nie widział wziąłem drugą niestety ta zintegrowana i tą drugą zakłóca raz na jakiś czas aby działa ta dodatkowa. Nie da się zainstalować sterowników od tej zintegrowanej wywala komunikat o problemie z kartą a zew nie widzi wtedy raz aby widział ją przez chwile i wtedy neostrada działała po restarcie kompa znów jej nie widzi system był na nowo instalowany żeby wykluczyć jego wpływ i błędy w nim jak wyłączyć w biosie tą kartę nie mogę nigdzie znaleźć opcji bios nie był nigdy modyfikowany a może w tej wersji nie da wyłączyć karty sieciowej

PPM na mój komputer-zarządzaj-po lewej stronie menadżer urządzeń-karty sieciowe-wybierz swoją-PPM-wyłącz

Tu to wiem jak wyłączyć ale nie pytałem się jak w systemie bo tu nic nie da wyłączenie bo jest już ustawione ale jak w biosie a to 2 różne sprawy a inna kwestia że nie widzi uszkodzonej karty sieciowej tej zintegrowanej jako karty a jako inne nieznane urządzenie dlatego muszę w biosie tylko gdzie tego szukać???

A w zakładce advanced w biosie nie ma żadnej opcji? Onboard LAN?