Jak wyłączyć klawisze funkcujne (f1, f2, itd)

Witam! Więc tak ja w temacie mam problem z klawiszami funkcyjnymi w laptopie “HP G62”. Próbowałem szukać jakiejś odpowiedzi na innych stronach ale nic nie znalazłem. Bawiłem się też w centrum ułatwień dostępu, ale są tam zamieszczone funkcje związane z klawiszami trwałymi, filtru i myszy. Jakby co przeinstalowanie na xp z visty (taki jest na laptopie) nie wchodzi w grę. Aha, zapomniałbym, na innych forach przeczytałem, że trzeba pobawić się z klawiszem “fn”. Próbowałem lecz nic z tego nie wyszło. Działa on u mnie jednorazowo. To znaczy że jak go raz przycisną to funkcja klawisz nie uruchamia się ale jak juz 2 raz przycisnę to juz się uruchamia, jak go przytrzymuję to też na nic. I proszę was, pomóżcie mi bo nie da się grać w zadne gierki a tibia i otsy wgl opadają. A i jeszcze jedna prośba jak już cos wymyślicie to miło byłoby gdybyście wszystko dokładnie opisali bo jestem bardzo zielony ;/.

Dodane 21.10.2011 (Pt) 18:44

pomóżcie !!

Musisz sobie poinstalować wszystkie sterowniki do lapka, żeby zaczęły działać klawisze funkcyjne. Radzę Ci wejść na stronę producenta i posprawdzać, czy na pewno wszystko zainstalowałeś.