Jak wyłączyć komunikat ostrzeżenie przy plikach

jak wyłączyć ten komunikat?

 

post-557-0-87396100-1390911269_thumb.jpg

uruchom jako administrator…

innego sposobu nie ma? mam na myśli, dla wszystkich plików.

Dla wszystkich chyba nie, możesz odznaczyć ten ptaszek w komunikacie i następnym razem komunikat nie powinien pojawiać się przy otwieraniu tego pliku. 

to wiem, chcę do wszystkich

W opcjach internetowych, zabezpieczenia, poziom niestandardowy, w części różne - masz domyślnie monituj uruchamianie aplikacji i niebezpiecznych plików. Zaznacz włącz i tyle.

dobra, i ie przestaje działać :frowning:

Wygląda na to, że centrum zabezpieczeń blokuje ie. Widzę, że u mnie też tak się dzieje. Pewnie to robi któryś z wielu pakietów zabezpieczeń do internet explorer, od kiedy przeglądarka przeszła na https. Wobec tego, nic nie zrobisz, żeby wszędzie na stale wyłączyć monit… Ta opcja była, ale tych zabezpieczeń były himalaje, i teraz takie ustawienie robi problem, ale nie warty wyłączania centrum zabezpieczeń w windowsie.

no, czyli nie można wyłączyć, w inny sposób :frowning:

To chodzi u ustawienie zabezpieczeń w systemie. Powiadomienia można dot. uruchamiania aplikacji w systemie, czyli za pierwszym razem monit się zaznacza, żeby okienko się nie pokazywało przy następnym uruchomieniu aplikacji. Jaki poziom kontroli zabezpieczeń ustawisz, tak będziesz miał. Dobrze to wyjaśnione na tej stronce:

http://www.common.pl/pl/dokumentacje/102-8-kontrola-konta-uytkownika.html

ja mam vista, to gdzie?

Ten link to do ustawień UAC Visty. U mnie w win7 jest podobnie i poziom zabezpieczeń mam ustawiony suwak na samym dole… bo też nie lubię monitów, ale odpukać. System uchował się już czwarty rok.