Jak wyłączyć niebieskie tło znajdujące się w MENU w N 6070

Cześć,

Nabyłem dzisjaj nowy telefon z Salonu Ery - Nokie 6070. Od dłuższej chwili głowie się jak wyłączyć tło które jest widoczne jak się wejdzie w MENU. Chodzi mi o wyłączenie tego niebieskiego tła z logo Ery co jest widoczne na zdjęciu poniżej ( proszę powiększyć sobie zdjęcie będzie bardziej widoczne tło )

d9774f6d4d8b8518m.jpg

Próbowałem już wszystkiego w ustawieniach wyświetlacza, telefonu itp. Tapete i wygaszacz wyłączyłem a tego tła nie mogę za nic wyłączyć.

Wie ktoś z Was jak wyłączyć to tło żeby było widoczne tylko białe tło?. Takie jak mam przy wejściu z MENU tam gdzie jest napis ERA i lokalizacja jest białe tło.

asziatko , wydaje mi się że jest to związane z stylem/tematem graficznym.

jaconon , to napewno też tak myśle że jest to związane z tematem/style/lub motywem graficznym. Tylko pytanie jak to tło wyłączyć żeby było widoczne tylko i wyłącznie białe tło?.

asziatko , wydaje mi się że nie ma takiej mozliwości, stylu nie wyedytujesz w telefonie, musiał być usunąć styl/temat, ale nie jestem pewien, lub stworzyć swój i wgrać do telefonu.

jaconon , udało mi się wyłączyć tło w menu. W bardzo prosty sposób tylko wcześniej trzeba na niego wpaść. W folderze z tematami/motywami jest jeszcze jednen plik o nazwie NOKIA, jak sie uaktywni ten plik z tematem/motywem to automatycznie znika tło w menu, tło w kalendarzu, i jest całe białe tło z czcionką i kolorystyką menu niebieską taką jak barwy NOKII. Polecam ten sposób dla użytkowników NOKII 6070 których irytuje tło w menu czy tło w kalendarzu.