Jak wyłączyć nortyfikację "Caps lock on"?

Cześć,
Chciałbym wyłączyć notyfikację „Caps lock on”, który wyświetla mi się na środku ekranu po wciśnięciu tego klawisza. O tyle jest to uciążliwe, że w trakcie choćby grania, gdy przyjdzie potrzeba użycia tego klawisza, minimalizuje mi grę do pulpitu. Korzystam z laptopa HP Pavilion 15 z systemem Windows 10 Home 64bit. Oczywiście przed założeniem tego tematu spróbowałem trzech sposobów:

  1. Sprawdziłem w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Hewlett-Packard\ folder o nazwie HP HotKey Support - niestety nie mam tego folderu w rejestrze.
  2. Zaznaczyłem w panelu sterowania → centrum ułatwień dostępu → ułatw koncentrację na zadaniach → wyłącz wszystkie niepotrzebne animacje
  3. Sprawdziłem zaawansowane właściwości karty wyświetlacza w poszukiwaniu opcji związanej z wyświetleniem notyfikacji „Caps lock on” - niestety niczego się nie doszukałem.

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? W załączniku wrzucam screena, o jaki komunikat tutaj chodzi.

To nie jest normalne zachowanie Windowsa, tylko jakiś program od HP musi działać w tle. Nie masz jakiegoś programu od HP z ustawieniami, który był fabrycznie zainstalowany? Pewnie w nim jest opcja od tego…
Może warto zobaczyć jakie programy się włączają z systemem i co działa w tle w menedżerze zadań.

Dokładnie. Sprawdź programy działające w tle.

https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/jak-wykonać-czysty-rozruch-w-systemie-windows-da2f9573-6eec-00ad-2f8a-a97a1807f3dd

1 polubienie