Jak wyłączyć opcje logowania w systemie windows 10?

Jak bardzo musisz dać wideo to wrzuć na megawrzuta.pl lub prywatne na YT (jak nie będzie renderować się pół dnia).

No to po co Tobie tam konto, usuń swoje i po problemie.

@krystian3w zobacz sobie jak to wygląda mignięcie u mnie z logowaniem. Da się zrobić, żeby tego mignięcia nie było ? - Po tym mignięciu jest ekran „Zapraszamy” i zaraz jest pulpit z ikonami.

A jak komputer przez chwilę jest nieużywany i poruszam myszką by się uruchomił to wtedy pojawia się okienko z wpisaniem hasła. A tak być nie powinmo. - Jak to naprawić ???

Da się zrobić, żeby tego mignięcia nie było ? - Po tym mignięciu jest ekran „Zapraszamy”

Tego raczej się nie da łatwo ukryć.

Co do „wypełniania” niby się samodzielnie formularza to może zasługa SSD (mnie może z 3 razy tak migało pole na hasło jakbyś ty miał dysk NVME, bo ja mam że 3 razy wolniejszy na SATA).




nieużywany i poruszam myszką by się uruchomił

A monit z hasłem po nieaktywności miałeś sprawdzić w ustawieniach wygaszacza. Opcjonalnie zliwkiduj hasło jedną z 5 metod jakie są w linkowanym wątku z 5 postów wyżej.
Hasło Windows słabo chroni - złodziej pliki wykradnie spod Linuksa i pewnie nawet brudny bit mu tego nie utrudni.

Możesz nawet sobie zrobić skrypt/y jak żona wynosi laptop z chaty - na tymczasowe hasło, by łosie nie podpatrywały np. hasła do prywatnego allegro lub „fotek” (raczej żaden nie zna opcji zachowania stanu że była zalogowana by odpalić w 5 minut Linuksa w jej przerwie na Lunch/kawę/papierosa/toaletę).

Konta>opcje logowania>ustaw na nigdy

1 polubienie

Naprawa netplwiz z pomocą pliku reg:

PasswordLess.zip (323 bajty)

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\PasswordLess\Device]
"DevicePasswordLessBuildVersion"=dword:00000000

Ale to nie likwiduje plansz z awatarem, miganiem zablokowanego pola na hasło i tekstu „zapraszamy”.

Plik niby kompatybilny tylko z 64 bitowym Windows 10 (32 bitowy mam tylko na laptopie typu „netbook” i tam uktnęła 1607 lub 1709 z racji przegrzewania się „HDD” lub całości - obudowa od góry lubi już parzyć).

Cześć NorthAngel, znalazłem proste rozwiązanie, które może pomóc w rozwiązaniu problemu. Zajrzyj tutaj. Możesz po prostu wpisać gpedit.msc, otwierając run i wykonując kolejne kroki. Możesz również skorzystać z tego artykułu, w którym udostępniono wideo na dole.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.