Jak wyłączyć opcje stacji dysków DVD? I jeszcze kilka rzeczy

Cześć ,

  1. Chodzimi o to co jest w temacie a jeszcze dokładniej o taką opcję jak " automatyczne uruchamianie " po włożeniu płyty do stacji wiem ,żę to da sie zmieniać , bo już kiedyś to robiłem ale teraz nie moge teraz znależć :lol: acha chodzi mi o Windows Milenium

  2. Czy ktoś mi może dogłębnie wytłumaczyć co to jest i jak dział opcja przywracanie systemu?

3.Powiedżcie mi jak odinstalować aplikacje dostępową neostrady, i nawiązać nowe połączenie ,chodzi mi o Milenium więc nie dawajcie linków bo w większości to test wytłumaczone na XP.

Za odp zgóry tenx! :smiley:

  1. Ale jak usunąć i stworzyć połączenie to jest chyba bardzo podobnie :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Automatyczne uruchamianie, ale czego płyty ? Bo nie bardzo rozumiem :stuck_out_tongue:

jeśli tak to porgram XP-AntiSpy v.3.9 działa pod ME i w nim mozesz ustawic, aby płyta startowała sama:P

Jeśli masz Internet Explorer 6 to konfiguracja wyglada identycznie jak w XP, poniewaz wszystkie opcje po doinstalowaniu IE6 zmieniaja sie na takie jak w XP :stuck_out_tongue:

aju , juz Ci napisał co to jest, a ja dodam że ta funkcja powoduje niestabilność systemu (tylko w ME) i nalezy ja w tym systemie, jak najszybciej wyłączyć ;]

Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

aautomatyczne uruchamianie płyty ale ja chce to wyłączyć

Więc jeśli ten programik działa pod ME to możesz w nim odznaczyć automatyczne uruchamianie i po sprawie :stuck_out_tongue: