Jak Wyłączyć Program "Swype" na Galaxy S?

Witam, posiadam Samsunga Galaxy S (I9000) z androidem 2,1. Z ciekawości chciałem sprawdzić jak to działa i teraz zaczyna mnie wkurzać bo nie wiem jak to wyłączyć. Wchodzę w Ustawienia/Aplikacje/Menadżer Aplikacji i szukam tego Swypu. Niestety nie da się go usunąć, a nawet wymusić zatrzymania… Jakieś pomysły?

Ustawienia > Język i klawiatura. Teraz zależy ile masz klawiatur zainstalowanych. Jeżeli na Galaxy S Swype jest domyślną klawiaturą to musisz doinstalować inną, np. HTC_IME, albo inną.

Jak już masz to wchodzisz na te ustawienia, co wcześniej, zaznaczasz klawiatury, później przechodzisz np. do aplikacji do pisania SMSów, naciskasz i trzymasz na polu tekstowym, wtedy pojawi ci się opcja “Metoda wprowadzania”, wybierasz ją i wybierasz alternatywną klawiaturę.

Przytrzymaj palec dłużej na aktywnym (gdy widać klawiaturę) polu tekstowym. Powinno pojawić się menu Edytuj tekst, a w nim opcja Metoda wprowadzania, z której możesz wybrać klawiaturę.

Wystarczyło zmienić klawę poprzez przytrzymanie pola. Thx wielkie o tym nie pomyślałem xD