Jak wyłączyć przezroczytość okien w Windows 8.1?

Witam, mam komputer z Windowsem 8.1 i mam problem z Aero Glass. Mianowicie chodzi o to, że jakiś czas temu, chciałem, żeby mój Windows wyglądał jak na screenach na stronie http://glass8.eu. Pobrałem parę programów (nie pamiętam już jakich) i wyglądał tak jak chciałem. No ale ten wygląd mi się znudził, więc go odinstalowałem. Niestety mój Windows wygląda teraz tak, jak na screenie, a chcę, żeby wyglądał normalnie (bez tej przezroczystości). Nie wiem, co mam zrobić, próbowałem zmieniać różne rzeczy w regedit, ale się nie udało. Proszę pomóżcie, bo ten wygląd naprawdę rani moje oczy. Kiedy zmieniam kompozycję na inną, przezroczystości nie ma, ale po restarcie znowu wraca. Pomocy! :frowning:

57ac8f21e9f60_Beztytuu.png.4276eade3acf65e65d7d5114c3d79c68.png

A próbowałeś zwyczajnie wejść na pulpicie PPM w Personalizuj - Kolor  i suwakiem zmniejszyć intensywność przeźroczystości zamiast grzebać w rejestrze?

 Kiedy uruchamiam komputer, mogę wejść w Personalizuj i zmienić kompozycję, wtedy wygląda normalnie, jednak po ponownym uruchomieniu komputera wygląd znowu się zmienia na taki jaki jest na screenie powyżej.