Jak wyłaczyc roaming i właczyc GPRS. (PLUS)

Otorz moja siostra niedawno jechałą do Brukseli i musiała właczyc sobie roaming i wyłaczyc GPRS. A wiec co potrzeba właczyc i jak to właczyc aby mozna było odbierać SMS od WAPSTERA i pobierac tapaety z linków wapster? Prosze o wasze sugestie.

Jak wyłaczyc roaming w PLUSIE i co trzeba właczyc aby dochodziły SMS z wapstera z linkami do jakiegos dzwonka lub tapety i zeby mozna było pobrać cos w WAPSTERA?

PS: Mi sie wydaje ze trzeba właczyc GPRS. Ja mam karte w ERA-y i tam bym wiedział jak ustawic a t “+” (plus-ie) nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić :? Prosze o pomoc :smiley:

W książce telefonicznej trzeba znaleźć wyłącz Roaming(i go wyłączyć) następnie znaleźć włącz GPRS(i go włączyć).

Albo GPRS albo Roaming … ;/

http://www.simplus.pl/showDoc.do?alias= … otkimkodem

i stąd:

3 Aby aktywować usługę Roaming, Użytkownik SIMPLUS musi mieć wyłączony GPRS/MMS.

4 Aby aktywować usługę GPRS, Użytkownik SIMPLUS musi mieć wyłączoną usługę Roaming.

GPRS / MMS Aktywacja usługi 4 *101*11*02#

Dezaktywacja usługi *101*00*02#

Aktywne usługi Sprawdzenie aktywnych usług na koncie *101#

Roaming Aktywacja usługi 3 *101*11*01#

Dezaktywacja usługi *101*00*01#

Inicjowanie połączeń *111*nr_tel#

Dzięki wszystko jest dzieki za pomoc gina a Psycho bym aktywował i zdezaktywował ten romaing i GPRS jakbym miał ta ksiązeczke. Jak to kobiety zgubia i potem tak to jest. Ale dzieki wam za pomoc. :stuck_out_tongue: