Jak wyłączyć synchronizacje pionowa w Windows 7

Jak wyłączyć synchronizacje pionowa w Windows 7. W Windows XP było to dosyć łatwe lecz w Windows 7 nie jest dla mnie już takie banalne , szukałem sporo w Google lecz tylko było opisane jak wyłączyć w XP .

Proszę o pomoc

Kiepsko szukałeś :

Karty ATI: Prawy przycisk myszki na wolnej przestrzeni pulpitu -> ATI Catalyst Control Center (lub Właściwości/Ustawienia/Zaawansowane/potem szukamy w którejś zakładce wejścia do panelu Catalyst Control Center) -> Zakładka 3D -> All settings (Wszystkie ustawienia) -> szukamy “Wait for vertical refresh” (Czekaj na odświeżanie pionowe) i wyłączamy, przełączając pasek maksymalnie w lewo (aż pojawi się napis “Always off” czyli “Zawsze wyłączone”), Potem wszędzie Ok aż zamkniemy wszystkie okna i po sprawie.

Karty NVIDIA: Prawy przycisk myszki na wolnej przestrzeni pulpitu -> Ekran NVIDIA -> Wybieramy okno po prawo ( tu jest nazwa monitora bądź: plug in play ) -> szukamy: ustawienia wydajności i jakości -> nowo otwarte okno po prawo szukamy: Synchronizacja pionowa ( odznaczamy pod kontrolą aplikacji i przesuwamy suwak na wyłącz ).

Nie mam czegoś takiego jak “ATI Catalyst Control Center (lub Właściwości/Ustawienia/Zaawansowane”

/SS

beztytuucho.png

a w Trayu nie masz ? ATI Catalyst Control Center właśnie służy do dostosowywania opcji sterownika

Czy to nie czasem pozycja “Właściwośći grafiki…” ??

Nie wiem czy będzie tam ta opcja,osobiście posiadam GeForca

Właściwości Grafiki wygląda to tak

/

beztytuuro.png

Nic nie wyłączyłem

Dodane 12.01.2010 (Wt) 15:45

Dokladnie Gdzie ?

Przecież on Ci podał ATI i nVidia jako przykład a Ty się ATI uczepiłeś. Masz grafikę Intela i musisz szukać w tym programie, który pokazałeś, bo u Ciebie nie ma zainstalowanych sterowników ATI.

Musisz pobrać sterowniki do karty graficznej pod Windows 7 ze strony Nvidia. Wtedy po naciśnięciu PPM będzie opcja “Panel sterowania Nvidia”. Oczywiście jeżeli posiadasz jakiegoś GeForca. W swoim intelku poszukaj zarządzanie ustawieniami 3d lub coś w tym stylu.

Po co mu sterowniki do kart NVIDIA skoro widać że posiada kartę on Intela.

Do autora:

Kliknij w Ustawienia 3W następnie odszukaj Podmiana asynchroniczna --> Wyłącz

Choć z przedstawionego przez ciebie screena wynika że synchronizacja jest wyłączona (Podmiana asynchroniczna - Wyłączona), chyba że nazwa tej funkcji się zmieniła.