Jak wyłączyć synchronizację pionową?

Witam,

Jestem świeżo po formacie, i jak z każdym odświeżeniem systemu chciałem wyłączyć synchronizację pionową w gpedit.msc. Jednakże w konfiguracji komputera -> szablony administracyjne nie posiadam folderu sieć, mam tylko 1 folder Składniki systemu windows. Inaczej próbując wyłączyć synchronizację pionową za pomocą pulpit/ppm/właściwości/ustawienia/zaawansowane lub poprostu wchodząc w kartę graficzną wyskakuje mi error

cli.exe - Błąd aplikacji

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację.

11reool.jpg

Na marginesie, posiadam kartę graficzną ELSA FALCOX RADEON 920FX. Moja prośba o pomoc brzmi następująco. Proszę pomóc mi wyłączyć synchronizację pionową, ponieważ nie ciesze się pingiem jak poprzednio, poprzez wyłączenie zyskiwałem kilka ms pingu mniej. Dodam również, że miałem kilka tygodni ping 25/30 a teraz mam 50/70 może wiecie czym to może być spowodowane?

Proszę o pomoc.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.