Jak wyłączyć syncrhonizacje pinową catalyst Control panel

(Domin115) #1

Cześć znalazlem duzo poradników ale tylko nie tego, posiadam Catalyst Control Center oraz procesor Intel nie mam pojecia jak wylaczyc synchronizacje pinową :wink:

Gdy klikam prawym na pulpicie jest to.

1328917034-U197550.png

1wsze właścwości to:

2 właściwości to :

(Bowjan) #2

Co to jest "synchronizacja pinowa"?

(Domin115) #3

Przepraszam* mój błąd pionowa* :slight_smile:

(Hitm3n) #4

@jasieczek - puknij się.

@Nestwik - Pokaż zrzut z Zaawansowane ustawienia ekranu i Jakość obrazu w kategorii Gry - czasem jest to też nazwane Vertical Sync lub podobnie, chociaż w polskojęzycznym wydaniu powinno być w naszym języku...

PS. Jaka wersja CCP?

(Domin115) #5

w karcie intela w 3 w znalazłem

1328954829-U197550.png

ale mam tylko Wł i Ustaw. Aplikacji może gdy odznacze Ustawienia niestandardowe i na tej lini pasku cos zrobie to pomoze ?

Tutaj screeny z tego o co prosiłeś.

(Rmk) #6

Nestwik ale ty nadal pokazujesz standardowy widok w CCC. Wejdź w Preferencje i zmień na Zaawansowane.

(Rafik3331) #7

Prawy przycisk myszki (PPM) na wolnej przestrzeni pulpitu -> ATI Catalyst Control Center (lub Właściwości/Ustawienia/Zaawansowane/potem szukamy w którejś zakładce wejścia do panelu Catalyst Control Center) -> Zakładka 3D -> All settings (Wszystkie ustawienia) -> szukamy "Wait for vertical refresh" (Czekaj na odświeżanie pionowe) i wyłączamy, przełączając pasek maksymalnie w lewo (aż pojawi się napis "Always off" czyli "Zawsze wyłączone"), Potem wszędzie Ok aż zamkniemy wszystkie okna i po sprawie.