Jak wyłączyć tło pod opisami ikon na pulpicie?

Jak w temacie czy wie ktoś jak wyłączyć tło pod napisami pod ikonami na polpicie? Bo do tej pory mialem napisy pod ikonami bez tła a tu nagle jakieś paskudne prostokaty szare sie pojawiły??

Klikasz ppm na ikonce Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> Ustawienia (Wydajność) -> Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu (zaznaczasz tę opcję) ;]

no niestety to nic nie dało

zapewne chodzi o to , ze zablokowales ikony pulpitu …

wlasciwosci : ekran => dostosuj pulpit => zakladka sieci web => odptaszkuj “zablokuj elementy pulpitu”

mam nadzieje , ze pomoze

Jaki masz system ??

jezeli masz WIN98 to sciagnij ten pliczek i wrzuc go do autostartu … (zreszta tam wszystko jest napisane w dolaczonym readme)

a jak masz XP to rzeczywiscie, jak to napisal toperro , trzeba odhaczyc elementy pulpitu w zakladce “sieć web”…

a jak nie to pewnie jakis syfek ci sie wkradl … :lol:

pozdro

Witam,

gdyby wszystkie poprzednie porady nie poskutkowały, to zerknij jeszcze TUTAJ.

Kiedyś się sprawdziło.

dziękuję wszystkim za porady.

Były one pomocne ale przyczyna mojego problemu leżała gdzie indziej ale blisko. Otóż we właściwości–>pulpit–>dostosuj pulpit na zakładce sieć web

miałem zapisany jakiś element pulpitu aktive desktop który po usunięciu i odptaszeniu wszystkich krateczek przyniósł oczekiwany rezultat.

Dzięki i pozdrawiam.

to wlasnie o to mi chodzilo … 8)

I dalej siedzi… :smiley:

he he syfka żadnego nie ma, chyba że avast, spybot i adaware robią mnie w konia :slight_smile:

pozdrawiam

he he. Robią bo to trojan CWS . He he… :smiley: