Jak wyłączyć tło pod opisami ikon na pulpicie?

(Kubablachy) #1

Jak w temacie czy wie ktoś jak wyłączyć tło pod napisami pod ikonami na polpicie? Bo do tej pory mialem napisy pod ikonami bez tła a tu nagle jakieś paskudne prostokaty szare sie pojawiły??

(system) #2

Klikasz ppm na ikonce Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> Ustawienia (Wydajność) -> Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu (zaznaczasz tę opcję) ;]

(Kubablachy) #3

no niestety to nic nie dało

(Toper) #4

zapewne chodzi o to , ze zablokowales ikony pulpitu ...

wlasciwosci : ekran => dostosuj pulpit => zakladka sieci web => odptaszkuj "zablokuj elementy pulpitu"

mam nadzieje , ze pomoze

(Adarek) #5

Jaki masz system ??

(Kayoot) #6

jezeli masz WIN98 to sciagnij ten pliczek i wrzuc go do autostartu .. (zreszta tam wszystko jest napisane w dolaczonym readme)

a jak masz XP to rzeczywiscie, jak to napisal toperro , trzeba odhaczyc elementy pulpitu w zakladce "sieć web"..

a jak nie to pewnie jakis syfek ci sie wkradl .. :lol:

pozdro

(Maniooo666) #7

Witam,

gdyby wszystkie poprzednie porady nie poskutkowały, to zerknij jeszcze TUTAJ.

Kiedyś się sprawdziło.

(Kubablachy) #8

dziękuję wszystkim za porady.

Były one pomocne ale przyczyna mojego problemu leżała gdzie indziej ale blisko. Otóż we właściwości-->pulpit-->dostosuj pulpit na zakładce sieć web

miałem zapisany jakiś element pulpitu aktive desktop który po usunięciu i odptaszeniu wszystkich krateczek przyniósł oczekiwany rezultat.

Dzięki i pozdrawiam.

(Kayoot) #9

to wlasnie o to mi chodzilo ... 8)

(Adarek) #10

I dalej siedzi..... :smiley:

(Kubablachy) #11

he he syfka żadnego nie ma, chyba że avast, spybot i adaware robią mnie w konia :slight_smile:

pozdrawiam

(Adarek) #12

he he. Robią bo to trojan CWS . He he.... :smiley: