Jak wyłączyć udostępnianie plików i drukarek w Windows 7

Jak wyłączyć udostępnianie drukarek i plików ?? Chodzi mi o to, że zainstalowałem hamachi i gdy wejde na swój komputer w sieci LAN to widzę ikonę z nazwą mojej drukarki i folder users w którym są podfoldery (niechciałbym nikomu tego udostępniać). Jak to wyłączyć ??

A w Centrum Sieci i Udostępniania>Wybierz grupę domową i opcje udostępniania ,nie da się ?

wyłączyłem a dalej jest

Jak wyłączyłeś udostępnianie plików,folderu publicznego,drukarki to chyba wszystko gra.Ja na Vista wyłączam jeszcze w programie Vista Manager>System Network>Share Manager-Disable default Admin and Disk Drives share server,Restrict acces over annonymous connection ,Disable recent shares in Network pleaces.Program jest też pod 7 ,może ma te opcje.

W Centrum Sieci i Udostępniania > Zmień zaawansowane ustawienia udostępniania > druga pozycja z góry

Tak, zrobiłem tak. Tylko jak uruchomię komputer to w sieci publicznej automatycznie się przełącza na opcję żeby udostępniało.

Już zrobiłem w końcu, ręcznie udało mi się nareszcie wyłączyć. Musiałem dać PPM później na udostępnianie i tam wyłączyłem dopiero :slight_smile: