Jak wyłączyć usostepnianie w eMule v0.47c?

(Hyberfox) #1

tak jak w temacie, tylko że chcę aby pliki nie były udostepniane nawet podczas ściągania:)

Jeśli na eMule się nie da tak zrobic to proszę podać program, którym da się i napisać jak wyłączyc udostepnianie

z góry dziex za pomoc :mrgreen:

(Clubbasse207) #2

idea p2p polega na tym że ściągając jednocześnie udostępniasz pliki innym

i NIE DA się tego obejść ;]

jedyny sposób to przestać ściągać

edit: może źle to ujołem :stuck_out_tongue: można wyłączyć w emule udostępnianie ale .. wtedy niebędziesz mógł nic zasysać :stuck_out_tongue:

więc niema to sensu :stuck_out_tongue:

(Wigrus1) #3

Pliki, które pobierasz i tak są udostępniane dla innych.

Bo pomyśl sobie co by było, jakby wszyscy tak robili to od kogo byś coś ściągał? :roll: :wink:

(Clubbasse207) #4

wtedy to by z półek sklepowych musieli ściągać :twisted:

(Zawadzio5) #5

Nie wiem, ale nie udostępniając uprzykrzasz sobie zycie. Za udostępnianie dostajesz kredyty, a za to masz lepsze miejsca w kolejkach. Wystarczy pomyśleć. Nie znam programów do tego typu rzeczy. Udostępniać dużo nie musisz. Wystarczy 250 plików. Napewno masz jakieś ciekawe pliki ;p

(Wojcirej) #6

Jak nie chcesz udostepniać zawsze możesz ustawić limit transferu wysyły danych...

(Skiff) #7

Nie ma takiej możliwości, żeby nie udostępniać ściąganych przez siebie plików. Nawet jeśli się da wyłączyć udostępnianie innych (chociaż tutaj wystarczy udostępniać legalne pliki - programy darmowe z netu, darmowe mp3 np. z mp3.wp.pl itd.).