Jak wyłaczyć wszystkie aktualizacje w win 7

Witam, mam legalnego win 7, wraz z komputerem otrzymałem płyty z systemem i doinstalowanymi miliardami śmieci. Ściągnąłem więc goły system Win 7, zainstalowałem go, doinstalowałem interesujące mnie programy i wszystko niby gra. Wkurzyło mnie dziś że on chce się aktualizować, powyłączałem wszystko co tylko było możliwe. Tak mi się przynajmniej zdawało. Dziś wyświetlił mi komunikat o niezgodności klucza z aktualizacją dla tego kompa, kurcze, oczy wywaliłem, wyszperałem w :

Panel sterowania/System i zabezpieczenia/Windows Update- jest opcja : Odbierane aktualizacje, a po dwukropku w tej samej linijce pisze : Tylko dla systemu windows. Nie mam pojęcia jak to wyłączyć. Proszę o podpowiedź jak sobie z tym poradzić. Pozdrawiam

W polu uruchom wpisz services.msc

Pokaże się lista usług dostępnych w systemie. Odszukaj Windows Update i włącz właściwości. W polu typ uruchomienia ustaw pozycję wyłączony. Kliknij OK i uruchom ponownie komputer.

Panel Sterowania -> System I Zabezpieczenia -> Windows Update -> Zmień Ustawienia

Życząc wszystkiego najlepszego z nadchodzącym Nowym Rokiem pozdrawiam.

“wislakKR”, niestety się mylisz, slawex1983- dzięki za podpowiedź, pozdrawiam :lol: