Jak wyłączyć zakańczanie sesji nagrywania w nero v. 8.3.14.0

Witam.

Posiadam wersję nero 8.3.14.0 i po nagraniu płyty CD - niecałej, tylko np. 270 mb - nie mogę już więcej nic do niej dograć. Nero mnie informuje, żeby włożyć dysk z możliwością nagrywania.

Przypuszczam, że chodzi tu o zakończenie sesji nagrywania, które można gdzieś w nero wyłączyć, niestety nie wiem gdzie w przypadku tej wersji, bo mam w ogóle inny interfejs niż w poprzednich wersjach.

Dawno temu, kiedy jeszcze miałem wersję 3.0 to przed nagraniem były obrazkowe opcje do kliknięcia i wybrać można było czy to ma być raz nagrane z zakończeniem sesji, lub wiele razy, bez zakańczania sesji, właśnie z możliwością późniejszego dogrywania w miarę potrzeby - aż do zapełnienia całego cd. W tej wersji nie mogę tego w ogóle znaleźć. Gdy wszedłem we właściwości nagrywania, to mam tylko możliwość ustawienia prędkości nagrywania, albo wersyfikacji nagranych danych, Zaś w tzw. “różnych” zaznaczona była tylko opcja “zapisz opcje nero, przy zapisywaniu danych” - czy jakoś tak - wyłączyłem ją, ale dalej nie ma możliwości nagrania bez zakańczania sesji. Niestety nigdzie nie znalazłem też możliwości włączenia/wyłączenia opcji zakańczania sesji nagrywania.

jak włączasz nero burning rom to przy wyborze płyty(czy dane dvd czy dane cd itp) po prawej stronie masz opcję “rozpocznij dysk multisesyjny”. w razie gdy chcesz dograć do płytki to wybierasz opcję kontynuuj dysk multisesyjny.

Ok, tylko, że ja mam możliwość wyboru z lewej strony tylko albo dane, albo audio, albo video i tyle, a jak wybiorę dane, to mi nero automatycznie rozpoznaje czy to dvd czy cd i mogę już tylko dodawać pliki i nagrywać :confused: nie widziałem tu funkcji multisesyjnego nagrywania - chyba, że to jest gdzieś w opcjach dodatkowych, które nie są uruchomione w moim nero?