Jak wyłancza się rejestrację w windows?

Jak wyłancza się rejestrację w windows??

Rejestracji się nie wyłącza tylko się rejestruje windowsa on-line , lub jeżeli nie masz dostępu do neta telefonicznie :!: :!: :!:

http://www.microsoft.com/poland/windows … aLista.asp

Kupuje się system w wersji korporacyjnej. Ale to też trzeba mieć do tego uprawnienia.

I nie mylmy pojęcia rejestracja i AKTYWACJA.

Oczywiście masz rację, ale w tym wypadku zamierzenie autora wątku jest jednoznaczne :arrow: chodzi o nielegalne korzystanie z pirackiej wersji windows :roll:

Jest legalna!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tu nie chodzi o piracką wersję systemu… No chyba, że zamiast pojęcia aktywacja , autor posta napisał rejestracja. No to jak tego nie może zrobić to może być pirat :slight_smile: Ale ja osobiście NIE rejestrowałem systemu, tylko go po prostu aktywowałem.

To w czym masz problem, aktywuj produkt, a rejestracja na stronie producenta nie jest obowiązkowa.

I sprecyzuj o co Ci biega :arrow: o rejestrację czy aktywację :roll:

rejstrując się dostajesz id i mozliwość zamawiania poprawek na cd bezpłatnych :wink:

Czyli jak zarejestruję mojego Windowsa to mogę dostać bezpłatnie SP2? Bo o ile wiem to za nośnik z nim trzeba 20zł płacić

Tak.

Już nie dziwnym trafem od grudnia trzeba zapłacić 15 zł przekonalem się o tym osobiście ze mimo zarejstrownego windowsa dostalem płatną poprawkę a pani w oświadczyła ze każdy musi płacić za sp 2 a tylko inne poprawki są darmowe na cd " wiosna 2005 " zima ,jesień :cry: :cry:

o ile mi wiadomo (jestem poczatkujacy )sp2 mozna pobrac na http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=795&t=35

Oczywiscie ze można.

matiit , litości, to nie dział Na Luzie.

Post o treści (tu cytat) - :smiley: :smiley: - leci do kosza.

Mnie przysłali SP2 na CD, za friko, i bez rejestracji, i bez sprawdzania legalności. Ale to było dawno, tuż po ukazaniu się SP2. Potem CD był chyba dołączany do jakiejś gazety.