Jak wymienić mikrostyk w myszce (zdjecie)

Jak wymienić mikrostyk w myszce (zdjecie)

canvasll.png

Jak ?? Normalnie :stuck_out_tongue: Nie rozumiem twojego pytania :stuck_out_tongue:

no bo sa zalutowane od spodu

i sprawdzałem na starej myszce i bardzo ciezko to odlutować wiec moje plany na nowej myszce zmalaly xd

Witam ten mikrostyk da się jeszcze rozebrać, małym płaskim śrubokrętem podważ plastik, tam jest w środku miedziana blaszka wystarczy ją odpowiednia podgiąć i myszka śmiga jak nowa :slight_smile:

Odlutować też się da łatwo tylko trzeba mieć trochę wprawy.

Jak ktoś ze znajomych ma stację lutowniczą to lajtowo ci się uda ;]

no właśnie ta blasze próbowałem na 100 sposobów i jakos niema tego kliknięcia ![-o<

Skoro nie masz lutownicy i nie masz “drygu” do takich “robótek” a jak widzę masz drugi, sprawny mikrostyk, to przejdź się z tym wszystkim do pierwszego lepszego serwisu RTV/GSM/komputerowego - tam wymienią Ci to w 5 minut za przysłowiowe “pepsi”

Mikrostyki naprawia się przez wymianę całego elementu a nie poszczególnych jego malutkich elementów składowych.

Na czuja 8) ,a jak nie dajesz rady to tak jak kolega pisał wyżej, czyli przelutować dobry przełącznik.

Tu masz opisane cały zabieg :twisted: http://www.esports.pl/sprzet/zlota-racz … rona/1/kom

ale to już chyba czytałeś.