Jak wymienić zintegrowaną grafike w laptopie?

Witam może zaczne od razu Mam Laptopa Asus X51R AP088A. intel Pentium dual core CPU: duo T2130 (2*1,86GH),

1GB ram DDR2, ATI Radeon Xpress 1100 256mb to jest grafika zintegrowana i nie wiem wogóle czy to możliwe ale chciałbym ją wymienić na jakąś dosyć dobrą (do gier) np. GF8800(może być inna) jak to zrobic?

A tak wogóle to co sądzicie o tej mojej terażniejszej grafice np Nfs Carbon czy MW pójdzie na niej? bo wczesniej miałem laptopa z prockiem Turion 2GH, 512mb ram, miał grafike GF7300 256mb i te dwa NFS chodziły mi bez problemu Prosze o jakieś rady POZDRAWIAM

Jeśli cos jest zintegrowane to wymiana raczej odpada. Lutownica i sprawne ręce tutaj nie pomogą :smiley: Inna sprawa to skąd chciałbyś wziąć GF8800 do laptopa jeśli to ciągnie tyle prądu że do swojego GF8800GTX musiałem podłączyć dwa dodatkowe przewody zasilające z zasilacza obudowy.

R_oberto za przeproszeniem, co to ma wspólnego z działem grafika :?

Popraw byki w poscie. Przenoszę.

jedyną możliwością wymiany grafiki zintegrowanej na płycie to wymiana notebooka. Chociaż czytałem gdzieś że Asus sprzedawał stację dokującą z GF 7900, która wyłączała zintegrowaną grafę na rzecz tej ze stacji