Jak wymusić odświeżanie monitora?

Jak wymusić odświerzanie monitora w grze counter strike 1.6 pod Vistą?? Z góry dzięki za pomoc. :slight_smile:

zainstaluj sterowniki do monitora pod viste.

yy… no odświeżania to Ty nie wymusisz, w ustawieniach ekranu możesz ustawić najwyższą jaką może przetrawić twój monitor i grafa

No tak ale w grze mam tylko 60Hz a chcialbym 85. Tak normalnie to jest dobrze.

hmm czyli jesteś w ustawieniach gry i nie możesz zmienić wartości na inną to pewnie nie obsługuje jej monitor.

Zauważ ze dla różnych rozdzielczości ekranu przypadają różne częstotliwości odświeżania. Więc pulpit wyświetlasz przykładowo 1280 x 720 i masz max cz. 85Hz, ale ustaw na 800 x 480 to już można wycisnąć 150Hz :smiley:

To już jest kwestia indywidualna monitorów. pokombinuj z rozdzilczością :slight_smile:

No tak ale ta gra na każdym ustawieniu ma 60Hz. Mi chodzi o jakiś program który to zmieni. Na Xp jest ale pod vista nie działa.

Ale mnie sie wydaje,że 1.6 nie obsługuje większego odświeżania niż 70.To tylko domysł,nie sprawdzałem więc mogę sie mylić :slight_smile:

śledź stronę programu, może wkrótce się ukaże wersja pod Viste

ODSWIERZANIE - ODSWIEŻANIE

KENUMO , to żeś się popisał. Może jeszcze tak polskie znaczki?

“Odświeżanie” - tak się poprawnie pisze.

kambab87 to ci pomoże:

http://forum.pcarena.pl/archive/index.php?t-2156.html

Nie bede sie sprzeczał ale zaj…masz uwage s - ś kwestia polega iż temat postu razi w oczy apropos odświe…

Już zrobilem. dzięki za pomoc.

KENUMO a powiedz mi co to ma wspólnego z tematem tego wątku ??

Poprawna polszczyzna masz racje nic nie ma wspólnego,

i zmien sobie opis z " Mój Komputer" na Muj Kompóter" może zauwazysz różnice, to nie kwestia wątku a drobne zwrócenie uwagi, a jak chcesz dyskutować nadal to zrób posta o owej tematyce np Ja i moja ortografia.