Jak wymusić odświeżanie monitora?

(Kambab87) #1

Jak wymusić odświerzanie monitora w grze counter strike 1.6 pod Vistą?? Z góry dzięki za pomoc. :slight_smile:

(Paluch Ti) #2

zainstaluj sterowniki do monitora pod viste.

(Gen Salvador) #3

yy... no odświeżania to Ty nie wymusisz, w ustawieniach ekranu możesz ustawić najwyższą jaką może przetrawić twój monitor i grafa

(Kambab87) #4

No tak ale w grze mam tylko 60Hz a chcialbym 85. Tak normalnie to jest dobrze.

(Gen Salvador) #5

hmm czyli jesteś w ustawieniach gry i nie możesz zmienić wartości na inną to pewnie nie obsługuje jej monitor.

Zauważ ze dla różnych rozdzielczości ekranu przypadają różne częstotliwości odświeżania. Więc pulpit wyświetlasz przykładowo 1280 x 720 i masz max cz. 85Hz, ale ustaw na 800 x 480 to już można wycisnąć 150Hz :smiley:

To już jest kwestia indywidualna monitorów. pokombinuj z rozdzilczością :slight_smile:

(Kambab87) #6

No tak ale ta gra na każdym ustawieniu ma 60Hz. Mi chodzi o jakiś program który to zmieni. Na Xp jest ale pod vista nie działa.

(Hase 16) #7

Ale mnie sie wydaje,że 1.6 nie obsługuje większego odświeżania niż 70.To tylko domysł,nie sprawdzałem więc mogę sie mylić :slight_smile:

(Gen Salvador) #8

śledź stronę programu, może wkrótce się ukaże wersja pod Viste

(Kenumo) #9

ODSWIERZANIE - ODSWIEŻANIE

(Tomekolszewski) #10

KENUMO , to żeś się popisał. Może jeszcze tak polskie znaczki?

"Odświeżanie" - tak się poprawnie pisze.

kambab87 to ci pomoże:

http://forum.pcarena.pl/archive/index.php?t-2156.html

(Kenumo) #11

Nie bede sie sprzeczał ale zaj...masz uwage s - ś kwestia polega iż temat postu razi w oczy apropos odświe..

(Kambab87) #12

Już zrobilem. dzięki za pomoc.

(fiesta) #13

KENUMO a powiedz mi co to ma wspólnego z tematem tego wątku ??

(Kenumo) #14

Poprawna polszczyzna masz racje nic nie ma wspólnego,

i zmien sobie opis z " Mój Komputer" na Muj Kompóter" może zauwazysz różnice, to nie kwestia wątku a drobne zwrócenie uwagi, a jak chcesz dyskutować nadal to zrób posta o owej tematyce np Ja i moja ortografia.