Jak wymysliliście Swój podpis?

(Łukasz14) #1

Tak jak w temacie. Jak wymyśliliscie swój podpis? Moze skądś go sobie skopiowaliscie? Ja napisałem swój jak zauważyłem rozszeżająca sie fale "dzieci neo" :smiley:

(Setjuniorhigh) #2

Ja z piosenki Paktofonika- Nie ma mnie dla nikogo

Może potem jak będę miał czas to wymyśle jakiś swój :smiley:

(Saeros) #3

Zobaczyłem, że wiele osób wpisuje parametry swojego kompa, dorzuciłem też mojego, a choćby w celach statystycznych ;] dla porównania z innymi forumowiczami :slight_smile:

(Cookies23) #4

Myśląc :stuck_out_tongue_winking_eye: A tak na serio to widziałem opis z configiem u kolegi i zdeccydowałem się mieć też taki.

(Longhorn2009) #5

Jak ci się podoba mój podpis :?: :stuck_out_tongue:

(truti) #6

cytat z filmu "Hydrozagadka": http://uk.youtube.com/watch?v=kTsG1PSAwwY

plus cos dla dzieci...

(matiit) #7

Fragment piosenki: Karamba - "A gdzie była policja?"

(Mail) #8

A ja w moim podpisie umieściłem OS, IM i Przeglądarke :stuck_out_tongue:

(Szarex2 0) #9

A mój podpis został zainspirowany reklamą Mastercard i promocją legalnego oprogramowania.

Uwaga: cena Windowsa to cena za jaką ja go nabyłem w sklepie, ile kosztuje teraz - nie mam pojęcia.

(klopas) #10

ja umieściłem w opisie swoją konfiguracje... jak mam problem to nie musze pisać od nowa :wink:

PS. ale i tak mam zawsze problemy z komputerem który ma sempka :wink:

(Draketnn) #11

Mój podpis to moje życiowe motto, w zasadzie jedno z kilku. Mam taki sam breloczek przy kluczach :wink:

(M Ankiewicz) #12

Nie mam podpisu na forum i cenię sobie możliwość wyłączenia tego czegoś - dopiero w nowej wersji forum się ta opcja pojawiła i naprawdę się cieszę, że nie muszę już czytać tych wspaniałych złotych myśli innych użytkowników.

(Pavobe Reg) #13

Ja tam kiedyś znalazłem lukę SQL na stronie internetowej. Luka wypluwała mi wszystkie hasła użytkowników na forum. Oczywiście one były zahashowane i tak jakoś upamiętniłem sobie wbicie do PA takim sposobem :wink:. Do było moje pierwsze i ostatnie jak dotąd forum, gdzie wbiłem na admina (nie jestem zły i nic nie usuwam). Takie rzeczy już mnie nie kręcą (nie kłam), naprawdę...

btw. Pisać, kto rozkodował mój popis, jest w nim niespodzianka :wink:.

Druga linijka symbolizuje moje pierwsze ostrzeżenie na tym forum (o ile nie ze wszystkich).

btw. Jest ktoś chętny? :lol:

(L337 Crew) #14

L337 Crew twierdzi, że ciąg

7a0e5bae0cdfa1cacd1e3f00b4d5fd9f

odpowiada frazie Brawo! 8)

Znaczenia swojego podpisu chyba nie muszę podawać...

(Pavobe Reg) #15

No cóż... brawo :lol:. Czyli teraz zmienię na coś innego, ale muszę wymyślić. Hmm... Teraz dam takie, że w żadnej bazie tego nie znajdziecie :).

(~~Freedom~~) #16

Mój podpis wymyślił administrator :lol:

(walker123) #17

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A mój opis? No cóż, zgadujcie... :mrgreen:

Obrazek?

Jak nie zrobie format C raz na miesiąc... No to w zasadzie jest niemożliwe :slight_smile:

(Dawiddek55) #18

L337 Crew , możesz napisać jak ten kod odgadłeś bo ja w tym nic nie widze :stuck_out_tongue:

(Łukasz14) #19

Dawid12345 , wpisał w google tego hasha i w biobliotecce było :stuck_out_tongue: