Jak wymysliliście Swój podpis?

Tak jak w temacie. Jak wymyśliliscie swój podpis? Moze skądś go sobie skopiowaliscie? Ja napisałem swój jak zauważyłem rozszeżająca sie fale “dzieci neo” :smiley:

Ja z piosenki Paktofonika- Nie ma mnie dla nikogo

Może potem jak będę miał czas to wymyśle jakiś swój :smiley:

Zobaczyłem, że wiele osób wpisuje parametry swojego kompa, dorzuciłem też mojego, a choćby w celach statystycznych ;] dla porównania z innymi forumowiczami :slight_smile:

Myśląc :stuck_out_tongue_winking_eye: A tak na serio to widziałem opis z configiem u kolegi i zdeccydowałem się mieć też taki.

Jak ci się podoba mój podpis :?: :stuck_out_tongue:

cytat z filmu “Hydrozagadka”: http://uk.youtube.com/watch?v=kTsG1PSAwwY

plus cos dla dzieci…

Fragment piosenki: Karamba - “A gdzie była policja?”

A ja w moim podpisie umieściłem OS, IM i Przeglądarke :stuck_out_tongue:

A mój podpis został zainspirowany reklamą Mastercard i promocją legalnego oprogramowania.

Uwaga: cena Windowsa to cena za jaką ja go nabyłem w sklepie, ile kosztuje teraz - nie mam pojęcia.

ja umieściłem w opisie swoją konfiguracje… jak mam problem to nie musze pisać od nowa :wink:

PS. ale i tak mam zawsze problemy z komputerem który ma sempka :wink:

Mój podpis to moje życiowe motto, w zasadzie jedno z kilku. Mam taki sam breloczek przy kluczach :wink:

Nie mam podpisu na forum i cenię sobie możliwość wyłączenia tego czegoś - dopiero w nowej wersji forum się ta opcja pojawiła i naprawdę się cieszę, że nie muszę już czytać tych wspaniałych złotych myśli innych użytkowników.

Ja tam kiedyś znalazłem lukę SQL na stronie internetowej. Luka wypluwała mi wszystkie hasła użytkowników na forum. Oczywiście one były zahashowane i tak jakoś upamiętniłem sobie wbicie do PA takim sposobem ;). Do było moje pierwsze i ostatnie jak dotąd forum, gdzie wbiłem na admina (nie jestem zły i nic nie usuwam). Takie rzeczy już mnie nie kręcą (nie kłam), naprawdę…

btw. Pisać, kto rozkodował mój popis, jest w nim niespodzianka ;).

Druga linijka symbolizuje moje pierwsze ostrzeżenie na tym forum (o ile nie ze wszystkich).

btw. Jest ktoś chętny? :lol:

L337 Crew twierdzi, że ciąg

7a0e5bae0cdfa1cacd1e3f00b4d5fd9f

odpowiada frazie Brawo! 8)

Znaczenia swojego podpisu chyba nie muszę podawać…

No cóż… brawo :lol:. Czyli teraz zmienię na coś innego, ale muszę wymyślić. Hmm… Teraz dam takie, że w żadnej bazie tego nie znajdziecie :).

Mój podpis wymyślił administrator :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A mój opis? No cóż, zgadujcie… :mrgreen:

Obrazek?

Jak nie zrobie format C raz na miesiąc… No to w zasadzie jest niemożliwe :slight_smile:

L337 Crew , możesz napisać jak ten kod odgadłeś bo ja w tym nic nie widze :stuck_out_tongue:

Dawid12345 , wpisał w google tego hasha i w biobliotecce było :stuck_out_tongue: