Jak wynegocjować dobre warunki w orange?


(Kurka88) #1

Tak jak w temacie. Jestem już 6 lat w orange Abonament 25zł. Niedługo kończy mi się umowa i od pewnego czasu dzwonią do mnie z orange w sprawie przedłużenia umowy. Narazie zaproponowali mi coś takiego: Wcześniej miałem 75 gr za minute do wszystkich sieci. Teraz mi proponują 58 gr za minute do innych sieci i 40 gr w orange. 400 sms do orange oraz 30 min do innych sieci i 40 min do orange.Sms do innych sieci 20gr. A telefon jaki mi zaproponowali to Motorola W377 za .... 190 zł :o Mój k510i przy tej motoroli to szczyt techniki :stuck_out_tongue: Nie znam się za bardzo ale wątpię że to jest dobra oferta. Co ja mam im mówić żeby było bardziej korzystniej? z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:


(Zbysiek4) #2

Ja na twoim miejscu to bym się jeszcze kłócił o lepsze warunki i lepszy telefon, bo to co oni oferują to mnie na pewno nie zachwyca :slight_smile: Ale takie jest moje zdanie :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 11:49 został dopisany post przez Zbyniek

A jeśli ci nie dadzą lepszych warunków to niech spadają :smiley:


(Kurka88) #3

to powiedz mi co ja mam im powiedzieć :stuck_out_tongue: Bo ja za bardzo nie wiem jak jest w innych sieciach.


(maku13) #4

Witam. Na Twoim miejscu zalogowałbym się (zarejestrował - jeśli nie posiadasz konta) na www.orange.pl i przedłużył umowę przez internet. Zyskujesz wtedy lepsze oferty i dużo gratisów. Tymczasem wejdź na: http://www.orange.pl/portal/map/map/pos ... TPAID_STAY i zobacz co zaproponują. Jak znajdę coś lepszego, to dam znać, a tymczasem pozdrawiam.


(Kurka88) #5

W sumie oglądałem przez internet i proponują to samo :stuck_out_tongue: Chyba jednak pożegnam się z tą siecią..

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 10:22 został dopisany post przez qbans-88

Dobra.. dobre warunki już mam :smiley: Teraz jakiś telefon. Co myślicie o Noki n73? Zastanawiam się nad nią i mam kilka pytań: Ta klapka z tyłu tel zasłaniająca aparat nie popsuję się szybko? Jak tam z symbianem nie zawiesza się? Dżojstik jest solidniejszy niż w moim k510i? Aparat robi dobre zdjecia (lepsze niż w moim k510i :P)? W jakim formacie i w jakiej rozdzielczości robi filmy? To prawda że pamieć na sms zależna jest od ilości miejsca na karcie?


(maku13) #6

Odsyłam do lektury: http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test ... _w_jednym/

Pozdrawiam.


(Btw Men) #7

Konsultant ma do wyboru oferty z kilku poziomów. Od Twojej determinacji zależy z którego poziomu ofertę dostaniesz.


(Kitas5) #8

konkretnie z 2 poziomów. Czasami i ten drugi to jedna wielka k...a :confused:


(boczi) #9

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=12494