Jak wyodrębnić odcinki serialu z płyty bluray?

Czesc wszystkim.

Jako pierwsze, chce napisac, ze plyta z serialem jaki posiadam jest moja wlasnoscia, kupilem go za ciezko zarobione pieniadze a kopia potrzebna mi tylko i wylacznie do uzytku wlasnego - nie posiadam odtwarzacza bluray do telewizora, a serial chce na nim obejrzec tak wiec moim planem jest skopiowanie odcinkow serialu z plyty i odtworzenie na telewizorze poprzez siec lan.

Problem wyglada nastepujaco:
Przy pomocy programu MakeMKV otwieram plyte z serialem.
Po chwilu moim oczom ukazuje sie zawartosc plyty:

  • Jeden tytul ktory zawiera 20 rozdzialow - 2.1GB - sa to napisy koncowe kazdego odcinka.
  • 290 tytulow - kazdy po 6 rozdzialow i kazdy po 10,3GB - kazdy z tych tytulow zawiera odcinek pierwszy serialu.

Problemem jest to ze plyta powinna zawierac odcinki serialu od 1 do 4.
Proba stworzenia pliku mkv z randomowo wybrnaych tytulow zawsze konczy sie kopia odcinka pierwszego - tak jak by plyta nie zawierala innych odcinkow.
Jezeli probuje stworzyc jeden plik ze wszystkich rozdzialow to dostaje informacje o tym ze plik ktory zostanie utworzony bedzie zajmowal prawie 3TB co oczywiscie jest jakims bledem bo jest to zwykla, dwuwarstwowa plyta bluray.

Jak dotrzec do wszystkich 4 odcinkow?

Pozdrawiam
Patryk

https://www.dvdfab.cn/blu-ray-ripper.htm?trackID=headmenu

Ten program pokazuje co prawda jeden tytul - niemal godzinny wiec jest to najpewniej pierwszy odcinek.
Plyta zawiera 4 odcinki… program ich nie wykryl :frowning:

Wybacz, program dziala swietnie, program potrafi wyodrebnic odcinki - to ja nie wiedzialem jak to zrobic.

Temat do zamkniecia, wielkie dzieki za pomoc :slight_smile:

1 polubienie