Jak wypalać nagrywarką z lightscribe

Witam kupiłem sobie nagrywarkę z funkcją lightscribe tylko nie wiem jak wypalać proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak to zrobić bo czytałem na wielu forach i nic z nich nie rozumiem. Mam potrzebne płyty i nero 6.

to proste zacznijmy od tego żę musisz uruchomić Nero CoverDesigner i tam możesz zaprojektować cały wygląd płyty, wstawić obrazek, tekst itd… a później klikasz tylko plik > drukuj etykietkę lightscribe i tyle :smiley: no i oczywiście płytkę musisz wsadzić odwrotnie niż do zwykłego zapisu :smiley:

Masz tu stronę z oprogramowaniem ściągnij na system który ci pasuje i wypalaj płyty : http://www.lightscribe.com/downloadSection/index.aspx

Dla mnie to nie jest takie proste :frowning: jak robie tak jak mówisz to mi każą jakiś papier wybierać jak biorę podgląd wydruku to jest tak jakby mialo sie w zwyklej drukarce robic prosze o dokładniejszą instrukcję

zanim zaczniesz wypalać, musisz zaopatrzyć się w specjalną płytę przeznaczoną do ls

a no bo tam masz zakładki, w tym programie projektujesz wyglad cd i pudełko, i wkładkę - z czego pudełko i wkładka jest drukowana na papierze,

wiec zaczynając od początku uruchom Nero StartSmart > po lewej stronie masz aplikacje / narzędzia / instrukcje > w dziale aplikacje masz Nero CoverDesigner uruchamiasz go > wyświetli się okno o tytule > Nowy dokument > tam klikasz “standardowy” > “pusty” > i przechodzisz do zakładki “Dysk 1” > i tu projektujesz cd (wstawiasz napisy, obrazki itd…) a później klikasz tylko plik > drukuj etykietkę lightscribe i tyle (przy czym nie możesz zmieniać zakładki, musi być ustawiona na dysk 1 , jednym słowem musisz widzieć zaprojektowaną płytę i wtedy kliknąć plik > drukuj etykietkę lightscribe bo jak będziesz miał inną zakładkę otwartą to on pomyśli że chcesz drukować drukarką okładkę papierową, i wybrać jakość wypalania (weź najlepszą, zapis potrwa 15 min ale efekty są najlepsze) oczywiście płytkę musisz wsadzić odwrotnie niż do zwykłego zapisu :smiley:

masz tu jeszcze screeny krok po kroku http://odsiebie.com/pokaz/2912665—babf.html :smiley:

dodałem spakowane na na serwer (300kb) bo hosting obrazków z którego korzystam mi nawalił :!: :smiley: