Jak wypalić obraz płyty na płytę CD?

Ściągnąłem sobie pewną grę z rapida, jest ona w kilku częściach od part01 do part 08 i osoba, która opublikowała tą grę napisała, że aby grę uruchomić należy wypalić obraz płyty na płytę CD, a później zainstalować grę z płyty.

Najpierw to wypakuj za pomocą WinRAR’ a a następnie wypakowany plik (podejrzewam, że to *.iso) nagraj na płytką za pomocą ImgBurn http://www.imgburn.com/index.php?act=download

Nie musi to być WinRAR. Jakikolwiek inny archiwizator może wykonać to zadanie, na przykład IzARC.

Po rozpakowaniu obrazu wypalasz wspomnianym już IMGBurn-em

a jeżeli użyję Daemon Tools to mogę ten obraz odczytać jako płytę i tą grę zainstalować…

No możesz. Każdy praktycznie obraz możesz emulować w DAEMON-ie (są co prawda jeszcze inne, ale ten jest najpopularniejszy)

Nie wiem jak utworzyć nowy problem, więc będę go publikował w moim starym problemie.

włączyłem kompa, wszystko idzie ok tylko windows się nie ładuje i pokazuje się informacja:

Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony:

\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

potem komp każe mi włożyć płytę z oryginalnym windowsem, wkładam ją wciskam F8 i otwieram zawartość dysku klikam:

-R wybieram opcję 1 i nic, ■■■■, nic się nie dzieje.

-wciskam [Enter], ładuje się instalacja a potem też zawiecha.

Co mam robić???