Jak wyprowadzić dźwięk na 2 komputery (audio switch)?

Witam

Najprościej mówiąc mam 2 komputery i jedne słuchawki, zwykłe takie na jacka 3,5mm czy jest jakieś urządzenie umożliwiające podłączenie do niego słuchawek a samego urządzenia do dwóch komputerów? Jedyne co przychodzi mi do głowy to jakaś karta dźwiękowa na USB + rozdzielacz USB ale może jest coś takiego typowo pod jacka 3,5mm? Wolałbym nie wymieniać słuchawek bo są dla mnie wystarczające, macie jakiś pomysł?

audio swtich na jacka

np taki

lub

pewnie coś tańszego jeszcze w pl znajdziesz

albo taki malutki

Ten wygląda fajnie https://www.amazon.pl/Delock-87699-Przelącznik-Stereo-Czarny/dp/B01NCIF5D2

Zastanawiam się tylko czy okablowanie jest w zestawie czy mam sobie kupić dodatkowo kabel AUX, nie mogę się nigdzie doszukać informacji o zawartości zestawu.

Wygląda że nie ma żadnego kabelka w zestawie.

A jak to ma działać? Ma miksować sygnał dźwiękowy z obu źródeł? Ma odtwarzać jedno, jeśli tak to które (ręczny wybór, kolejność włączenia etc)?

Witam

To ma być ręczny wybór aktywnego urządzenia. Poszedłem jednak w inne rozwiązanie, otóż znalazłem w swoich zbiorach kartę dźwiękową na USB (Xonar U7)i kupiłem coś takiego

https://allegro.pl/oferta/ugreen-switch-box-4xusb-2-0-hub-przelacznik-kvm-9775167279

Zaletą jest to, że tym sposobem mogę współdzielić również klawiaturę i myszkę między dwoma komputerami a cenowo wychodzi taniej. Sprawdziłem bo nie byłem pewien ale zarówno na MacOS jak i chromebook ta karta na USB działa oddzielnie więc nie wydaje mi się aby był problem z takim rozdzielaczem, zobaczymy :wink: