Jak wyregulować czas ,,wstrzymania'' w Win.8

Mam taki problem. Otóż ściągam z internetu jedną grę (war Thunder) i ściąga mi się ona dosyć powoli. Chciałem zostawić komputer włączony na noc ,ale mój komputer jeżeli z niego nie korzystam przez dłużej niż ok. pół godziny sam wchodzi w coś co można nazwać stanem wstrzymania ( na pewno nie chodzi o wygaszacz ekranu, nie jestem ekspertem ale takie podstawowe rzeczy znam :slight_smile: ). Wygląda to zupełnie tak jak by komputer był wyłonczony ( nie pali się nawet wyświetlacz LCD na obudowie pokazujący działanie koputera, ani nie działa wentylator ( chyba że działa tak wolno że nie słyszę). Ruszenie myszką lub klawiaturą też nic nie da, tylko trzeba wcisnąć przycisk którym uruchamiam  komputer, gdy to zrobię, komputer w zasadzie momentalnie powraca do takiego stanu w jakim był przedtem ( łącznie z uruchomionym programem ściągającym, nawet na tym saym etapie ściagania).Wywnioskowałem że komp nie ściąga mi gry w tym stanie, skoro nawet wentylator nie pracuje ( a praca procesora wymaga wentylacji) Pytanie jest takie, co mam zrobić ,aby mój komputer mógł pracować przez całą noc? A może w tym stanie mój komputer ściąga grę i nie ma się oco martwić?Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam Stock.
 

Jak masz 10 lub 8 to ppm na start wybierz “Opcje zasilania” Jak inny to panel sterowania i “Opcje zasilania” >przechodzisz do zakładki “zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia” i tutaj ustaw na nigdy.